1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4 - download boxer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sufi9, Sierpień 19, 2009.

1. sufi9

sufi9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam Xboxa360 z iXtreme 1.4, ściągnąłem grę Fight Night Round 4, spatchowałem, nagrałem no i wszystko jest elegancko. Ale kiedy wchodzę w opcje tworzenia nowego zawodnika i biorę "download boxer" wyskakuje mi komunikat o aktualizacji. Konsolę prawie caly czas mam podpiętą do neta więc aktualizacje wszyustkie mam. Boję się robić aktualizacje z poziomu gierki żeby nie dostać bana, bo na forum wyczytalem ze spatchowana gra to prawie pewność że bana można dostać...moze mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą aktualizacją??Czy trzeba to zaktualizować żeby móc pobierać dodatkowych zawodników??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Jeśli masz dostać bana to i tak go dostaniesz. Graj sciagaj z live póki możesz, a bana możesz wyłapać tylko podczas fali....

4. sufi9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsolę mam od grudnia 2008 roku no i niestety w koncie silver...ale zalezy mi na tym żeby nie dostać bana...więc szukam kogoś kto sciągał do tej gry dodatkowych zawodników i też wyskoczyła mu prośba o aktualizację, zrobił ją ale wszystko ma ok...są tu tacy??

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    ściągnij aktualizacje :D ja przy każdej prawie grze muszą ją zaktualizować :D ściągnij , graj i się nie bój :D

6. Kate&Mike

Kate&Mike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie,aktualizacja to normalna sprawa.Większość gier wymaga aktualizacji.
    Ja pobrałam kilku nowych zawodników i wszystko jest ok.
    Także nie ma co się zastanawiać,ściągasz i giercujesz :)
    pozdrawiam

7. sufi9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tylko że Ty masz iXtreme 1.51 a ja 1.41 wiec nie musiales usuwac trzeciej partycji z gry zeby ja nagrac (spatchowac).na forum przeczytalem ze granie w gry spatchowane na 1.41 to pewny ban. do tej pory nie dostalem wiec teraz tez nie chce przez jakas glupia aktualke ;]

pozdrawiam

8. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Słuchaj- sytuacja twoja jest taka. Grałeś na live ze spatchowanymi grami i masz ogromnie duża szanse na uzyskanie bana przy następnej fali banów więc jakaś jedna aktualizacja nie zaszkodzi ci. Nikt ci nie powie kiedy to nastapi, moze sie uchowasz bez bana nigdy nie wiadomo.

9. sufi9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wlasnie o to chodzi ze z spatchowanymi grami nie gralem na live...tylko ze sprawdzonymi i to przez pierwszy mesiac kiedy kupilem konsolę...no nic poczekam jeszcze moze ktos miał taka sama sytuacje jak jak i iXtreme 1.41 i sie wypowie...pozdrawiam

10. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Bez różnicy czy z spatchowanymi czy nie bana prawdopodobnie dostaniesz kiedy będzie FALA BANÓW nie wcześniej nie później i nic na to nie poradzisz.

11. sufi9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha to jedynym powodem przez ktorego bana moge dostac jest iXtreme 1.4 a nie spatchowana gra?? ;] wiec co poradzicie zeby grac ww wymieniona gre i bana nie dostac?? ;]

12. Jablonka10

Jablonka10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam iXtreme 1.6 i chciałbym pobrać kilku bokserów do fight night 4. Czy opłaca się pobrać tych kilku bokserów ryzykując że dostane bana? I jak duże jest ryzyko złapania bana? Nigdy nie podłączałem się do xbox live. Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum