1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4 - Jak zrobić dobrego boksera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Deep, Styczeń 1, 2010.

1. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Witam,
    Mam pytanie do doświadczonych graczy. Jak zrobić dobrego boksera? W co iść, co trenować, jaki styl wybrać itp. Stworzyłem swojego boksera, lecz gdy doszedłem w tabeli do Lewisa, Muhammed Aliego i Tommy Morisona, dostawałem ogromne baty, nawet na Amatorze, a dotychczas grałem na Pro, bez większych problemów. Pewnie dlatego że jestem słaby :p , ale wkońcu to moja pierwsza konsolka, którą posiadam dopiero od 2 tygodni. W swojej postaci szedłem głównie w prawą rękę, a potem trochę w szybkość ciosów. Niestety przez przypadek zakończyłem karierę swojego boksera :( Chcę teraz stworzyć dobrego boksera na wzór Muhammeda Aliego(zawsze mi imponował). Dobry pomysł? Używacie w tej grze często uników (Lewy Trigger) i do tego kontra? Mi to coś blado wychodziło, a wkońcu to podstawowe "tricki" Aliego.
    Wiem że wyszło to dość chaotycznie, ale mam nadzieję że mnie zrozumieliście i znajdzie się osoba która mi pomoże. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. macioo95

macioo95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Podpisuje sie pod kolega, kupilem wczoraj Fight Night Round 4 i jestem nieco zielony. W sumie stworzylem swojego 'fightera' ale oczywiscie nie jest idealny..HELP! Jak walczyc? Jakies taktyki na przeciwnikow? W co dawac punkty do rozwoju boksera? Z gory dzieki ;)

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Jak walczyć ? Używaj bloków nie leć na przeciwnika jak szalony bo się zmęczysz i dostaniesz baty. Nie naparzaj ciągle z całej siły - uderzaj słabiej ale szybko jak przyjdzie czas to wpakujesz w kolesia porządny cios. I najważniejsze nie używaj ciągle tego samego ciosu bo przeciwnik się zblokuje i tyle. Polecam obtłuc przeciwnikowi korpus co skutkuje zjazdem staminy co wiąże się z szybszym męczeniem przeciwnika.

5. Deep

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Postaram się zastosować do twoich rad. Zobaczę zaraz jak się sprawują. A tak na marginesie stworzyłem swojego boksera i lecę głównie w szybkość, blok, uniki i szybkość nóg. Powiem szczerze bardzo fajnie się bije takim szybciorem. Doszedłem już do Contendera, lecz nie wiem co mam zrobić żeby wbić się na Champion. Mój cel żeby dostać się wyżej to "Hold at least 1 belt(s)" Trochę cienko z moim angielskim, bo nie za bardzo wiem jak to rozumieć... Trzymaj się do ostatniej ciostu(?) ? Coś nie zabardzo to składniowe. Może mi ktoś wytłumaczyć jak co to znaczy i jak to zrobić? Będę bardzo wdzięczny.

6. Deep

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Wie ktoś?? Bardzo mi to potrzebne. Piszę nowego posta żeby upnąć temat do góry, bo spadł na 2 stronkę.

7. t0minh0

t0minh0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    O ile sie nie myle to oznacza - utrzymaj chociaz 1 pas - a jak to wszystko wykonac to nie wiem bo FNR4 dopiero do mnie "idzie" ;d
    Powodzenia zycze w kontynuacji kariery boksera ;)

8. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Co do championa musisz zdobyć wszystkie 3 pasy :p A do tego drugiego o ile pamiętam musisz po prostu bronic zdobytych pasów.

9. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja już zmieniałem wagę, mam rangę „Greatest of all time” (ostatnią), a każdy trening symulowałem. :) Większość przeszedłem na Pro - jedynie pierwsze walki miałem na amatorze, bo musiałem się „wczuć”.

10. Deep

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Już odkryłem co trzeba było zrobić. Musiałem zdobyć pas. Jak narazie jestem superstar. Dzięki za pomoc. Jak będę na komputerze dam wam pomógł

Ps. Wam też spadają staty? Siła, szybkość itp? Dobiłem prawa rękę i szybkość kilka razy na maxa ale spadają. Co jest?

11. Deep

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Up!

12. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Jak trenujesz jedna rzecz to inna spada. Przy wyborze treningu pisze jakie statystyki wzrosną a jakie zmaleją więc to nic dziwnego.

13. klos787

klos787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja przeszedłem całą grę ale tak jak Ty nie miałem. Same staty mi nie spadały, jedynie podczas treningu, trenując np. lewą rękę to spadała mi szybkośc.

Wczytywanie...

Poleć forum