1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4- mini ale jak ze wazny problem !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bodziek93, Sierpień 28, 2010.

1. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema, zeby nie bylo szukalem.:rolleyes:
    Mialem juz problem z FN kiedys ale inny jakies pol roku temu, ale od tej gry nie idzie sie oderwac. I zauwazylem takie cos... Gram nowa kariere robie nowego ziomka, przechodze zdobywam pasy i po pierwsze primo:
    1. Moge grac, grac grac grac grac i grac i kariera sie nie konczy, dlaczego? Musze dopiero kliknac Retire bokser czyli przykra wiadomosc. Zab czasu nas nadgryzl trzeba isc na emeryture.
    Po drugie primo:
    2. Czy go oddam do domu starcow czy w tryie Fight NOW jest ten ziomek, ale ni ma jego overala z cariery, ani recordu ani nic :/ Dlaczego ?:mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety ale nie ma żadnych z tych opcji . Przynajmniej jak ja przeszedłem karierę ich nie zauważyłem a naprawdę przeszedłem dokładnie

4. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale nie rozumiem cie, nie ma ale jakich opcji ?

5. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    ja miałem takie coś że grałem karierę miałem już bodajże 3 miejsce i dalej nie mogłem bukować walk, dokładnie to nic nie mogłem zrobić ;/

Wczytywanie...

Poleć forum