1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4 na 360 się wiesza, a Adamek doczekał się własnego trailera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powyżej możecie przekonać się, jak Tomasz Adamek wygląda w Fight Night Round 4. Szczerze mówiąc nie jestem zadowolony, choć wydaje mi się, że w ruchu jest nieco lepiej, niż na statycznych obrazkach. Mimo wszystko trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że więcej tu wbudowanego w grę edytora zawodników, niż pracy z bokserem.

Drugim ciosem dla wielu graczy jest fakt, że gra w wersji na 360 potrafi zawiesić konsolę. EA na swoim forum przyznało się do problemu i nawet znalazło już rozwiązanie. My nie mieliśmy jeszcze możliwości przetestowania gry, więc trudno nam ręczyć za jego skuteczność. Wydaje się jednak, że zwieszki mają związek z dużą ilością list odtwarzania w muzycznej bibliotece, z której korzystamy za pośrednictwem Xboksa. Właśnie nimi warto zająć się na początku, a jeśli problem nie zniknie, pozostaje śledzenie wątku.

PS Pamiętajcie, że na jutrzejszej imprezie Xbox Night pojawi się możliwość przetestowania gry. Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani, to warto się wybrać choćby po to.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=AKHJJ5UeJfI&eurl=http%3A%2F%2Fpolygamia%2Epl%2FPolygamia%2F0%2C0%2Ehtml&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja jeszcze zwichy nie mailem. Jak sie zdarzy to zmniejsze liste utworow najwyzej. A Adamek w ruchu wyglada b. dobrze

4. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Dziwne , ani razu sie ie zaciol a wgrane na dysk .

5. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    piszę tutaj bo jak robiłem temat to dostałem warna. Ign rzuca cynk do 1tb dyskaczu do xboxa - sorry za offtop ale jak powiedziałem - znowu bym dostał warna :)

6. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nie wiem.. ja mam wrażenie, że Adamek nie jest tak dobrze odwzorowany (twarz) jak inni znani bokserzy ;D

7. AuronBOX

AuronBOX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    N.S.
    Gra zapowiada się fajnie.

8. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Według mnie wygląda bardzo dobrze.
    Panowie - to tylko gra :)

9. Damian s

Damian s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    że co???

Przecież x360 ma już swoje lata i nic w tym dziwnego,że gra potrafi się wieszać.

10. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Kurcze znowu zacznie się wojna.

Damian's gra została napisana pod tą konsolę.Powinna działać perfekcyjnie pod każdym aspektem po wydaniu wersji oficjalnej.To ,że XBOX 360 ma już 4 lat nie ma nic do rzeczy.Gra powinna chodzić idealnie.

11. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    mi sie zawiesza zaraz po włączeniu gry gdy pokazuje sie napis FIGHT NIGHT ROUND 4. Nie wiem czemu ale odłączając sie od Live gra uruchamia się normalnie i działa cały czas, nie zacina się. Co do gry to naprawdę mi się podoba!

12. hydro

hydro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wasilków
    mi narazie jeszcze sie nie zaciela ,gram bez dysku

13. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia: