1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight night round 4-obrazenia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik, Grudzień 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Panowie mam ta gre od kilku dni..grafiak super wyglad postaci wejscie do ringu itd.. kariere gram tez zrobiona fajnie tylko male niedociagniecia sie znajda ale nie mozna miec wszystkiego:D
    Ale jedna sprawa mnie niemilosiernie wkurza....pisalo ze postacie sa teraz bardziej podatne na ciosy i jest to widoczne...ja sie pytam do cholery jaka tu realistyka skoro w 9 rundzie rypania goscia w kopule az milo po 3 nokautach gosc ma tylko lekie siniaki??!! Jaka tu realistyka i do tego to waga ciezka wiec para w rece jest...nie zebym chcial zeby glowy odpadaly ale Panowie oko podbite? rozciety łuk brwiowy? zlamany nos?? krew z nosa?? chyba ze trzeba nastawiac to jakos bo juz nie wiem...ale naprawde troche smieszne lupanie typa ostro a on lekko polcizek siny heh...

2. Lotnik421 Xbox One

3. mini1234

mini1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Opcje...

Też mnie to wkurzało ;).....Wejdź w option i setting chyba i tam masz kilka takich pasków to Physical Damage przeciągnij na Full i zęby będą lecieć ...:p

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    UP. ale to jest tylko ze bedzie to wygladalo gorzej czy tez w statystykach bedzie wiecej damage?

5. mini1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będą po prostu większe i bardziej widoczne obrażenia ....

6. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    to tylko te Phisical damage mam rpzeciagnac czy wszystkie inne tez>???
    A powie mi ktos co podczas waki oznacza pasek damage znaczy to wiem a konkretniej pozniej sa takie paski poboczne ale jesczze do nich nie udalo mi sie dojsc

7. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Damage to pewnie uszkodzenia jakich doznał twój zawodnik.

P.S Ma ktoś może z was DLC co się wali przyciskami a nie analogiem?

8. mini1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeciągnij tylko physical damage ....A jak byś chciał żeby cios był mocniejszeszy i żeby walki szybciej sie konczyly to troche przesun Boxer Power...ale troche...
    Nie rozumiem o co ci chodzi z tymi paskami ....w czasie rundy czy podczas przerwy ..??

9. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    podczas rpzerwy jest na dole pasek damage i sie zapelnia na zcerwono i przy koncowce sa takie 3 pionowe kreski..co one oznaczaja..bo tam nie udalo mis ie dojsc nigdy

10. .matt

.matt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wwa
    Od czego zależy moc trafienia? Czasem udaje się trafić, że przeciwnik jest oszołomiony - po tym jak on wyprowadzi cios i nie trafi a ja kontratakuję. Czy praca nóg, podejście z wyprowadzeniem ciosu też ma znaczenie?

11. mini1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masownik

Masownik - to takis stan krytyczny zawodnika, kiedy już sędzia może przerwać walke na twoją niekorzyść, dlatego trzeba co jakiś czas to leczyć...

Matt - duże znaczenie ma STAMINA i czy cios jest na całej długości ręki,
    ale podejście do ciosu też ma znaczenie....

12. RakuPL

RakuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przytrzymaj przycisk RB i wtedy trzaskaj podbródkowe itd.
    a te 3 paski to:
    pierwszy to zdrowie - wytrzymalosc im mniejszy tym szybciej padniesz
    drugi to stamina - szybkosc ciosow itp
    i damage czyli uszkodzenia

13. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    he zmienilem ten pasek phisical damage na full dalem..z mysla ze cos sie poprawi..ale dalej to samo 9 runda typ po 4 nokaucie sie podnosizebral tyle czystych uderzen i tylko siniaki pod oczami..zero rozciec zero krwi...Panowie mzoe sie czepiam ale jesli gra nosi miano najlepszej gry bokserskiej i do tego ma byc coraz to bardziej realna to bez jaj w wadze ciezkiej w 9 rundzie zero obrazen itd..Boks to sport urazowy zlamany nos rozciete luki vrwiowe to codziennosc heh
    Troche sie zawiodlem na tej grze

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum