1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4 - opinie.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez falcon1984, Czerwiec 23, 2009.

1. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Właśnie pojawiła się ta gra w sieci, więc zakładam temat macierzysty ;)

Piszemy tutaj opinie o grze FNR4, jak już ktoś zagra w nią...

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A ja juz wczoraj pobrałem , tylko już za późno by kupić płytki :)
    Adamek całkiem przyjemna postać , strasznie rozbudowana kariera walką wkońcu jest dynamiczna , nie twierdze ze w FN3 taka nie była ale w tym przypadku jest szybsza :) Grafika jest świetna , jak dla mnie 10/10 ! :)

4. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Pograłem już.
    Grafika niesamowita.
    A poza tym..jakoś FNR 3 bardziej przypadł mi do gustu,nie wiem czemu.
    Ogólnie na pewno świetny tytuł,świetna gra ale można się znudzić a w FNR3 było to coś.

5. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Analogiem prawym się zadaje ciosy,ale w FNR3 też tak było..
    No i mocny cios wyprowadza się A(zielonym) i też w FNR3 tak było.
    X się odpycha rywala,Y klinczuje a B bije się po jajach :)

6. Krystian360

Krystian360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    Czekałem na tą gre bardzo długo jednak gdy pobrałem demo i zobaczyłem sterowanie to podziękowałem. Nie rozumiem jak można to tak spiepszyć :/

7. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Tylko ze wyprowadzenia ciosów analogiem jest teraz całkiem inne gałka działa na zasadzie a,x,b,y tyle ze można jeszcze zadawać ciosy na ukos oraz zataczać pół koła gałą w celu wyprowadzenia sierpa itd :) W moim wypadku bardziej podoba mi się FN4 niż FN3.

8. eeetam79

eeetam79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    No mnie też się bardziej podoba, masz jakby większą kontrolę nad ręką boksera

9. damianopl

damianopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez tak mysle(mnie znudzil po paru walkach UFC 2009), zagralem jedną walke Adamkiem (mogli go lepiej zrobic, ale nie ma co narzekać) i jednak bardziej rusza mnie trójka, niby bardziej dynamiczne te akcje ale tam mi sie to bardziej wydawalo realistyczne, zobaczymy dalej, pogramy i ocenimy dokladniej, jak narazie więcej niz 8/10 nie daje, ale 10 raczej nie bedzie, a jeszcze co do sterowania to sterowanie bylo i jest *********, a,b,x,y sluza do napierd.... ale w olimpiady, fify itp

10. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to teraz ja się wypowiem. Gra mi się bardzo podoba. moim zdaniem lepsza od FNR3:

- bardzo dobra grafika
    - fajnie zrobieni bokserzy w postaci rysunków przy wyborze do walki
    - wygodniejszy, efektywniejszy i mniej męczący system ciosów
    - lepsze animacje bokserów
    - więcej dynamiki
    - walki są teraz dłuższe i trudniejsze
    - widowiskowe nokauty: teraz bokser nie pada jak kłoda po ciosie tylko osuwa się na nogach o liny, czasami klęka, można go jak pada jeszcze szybko ciosem dobić

Trochę mnie zdziwiły achiewementy, pograłem godzinę kilkanaście walk na zasadzie 'Play Now' i wpadło mi chyba z 5-6 achiewmentów, w sumie ponad 200 punktów. Coś za szybko na mój gust w tak krótki czas.. albo już jestem taki dobry bo sporo grałem w FNR3 :p

Generalnie gierka jak dla mnie bardzo dobra. Nie grałem jeszcze kariery ale jak na razie 9/10 :D

11. BlaurocK

BlaurocK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogromna przepaść miedzy częśćią 3 i 4 ( sterowanie ) a jeżeli chodzi o grafikę to nie ma się do czeko przyczepić nareszcie prawdziwy symulator boksu!!! 8.5/10

12. fdab23

fdab23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pograłem kolo 1,5 h doszedłem do chyba w rank do 35 miejsca i jest jeden typ co podbródkowym obrazu kładzie cię na deski ;p hehe w rzeczywiście to sterowanie daje w kość szczególnie przy treningu na dużym worku gdzie dając sierp czasem zaliczy inaczej ;/ myślę ze jak się pogra kilka godzin i wczuje w sterowanie wtedy zacznie gra ;] poza tym super soundtrack i cala grafika ;) dla mnie 9/10

13. tonyjaa204

tonyjaa204 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    FNR4 to najlepsza symulacja boksu jaka powstała. Gra jest szybka, animacja naturalna a grafika bardzo dobra. System został kompletnie zmieniony w stosunku do FNR3, ale można się szybko przyzwyczaić, potem zostaje już tylko czysty fun ;) Jednak myślę, że jak ktoś miał to szczęście pograć już sobie w UFC Undispted to nie bardzo będzie mu się chciało wracać do boksu :p

14. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Moim zdaniem FNR 3 o wiele lepszy FNR 4 po pierwszej walce mi sie znudzila.

15. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dlaczego ja mam ciągłe wrażenie,że FNR3 wyglądał bardziej realistycznie pod względem ruchu? Teraz one sa jakies za szybkie i mało "bokserskie"- przypominające bijatykę przed sklepem o wino....

16. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Hmm..... ja mimo wszystko zostanę przy FNR 3.Strasznie mi się nie podobają te uproszczenia wyprowadzania ciosów.Aha no i oczywiście brakuję mi tego chrzęstu łamanych kości podczas potężnych uderzeń.Ale oczywiście są gusty i guściki.Takie jest moje zdanie.

17. swiatek944

swiatek944 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zagrałem 1h i tak , ogólnie gra na + , ale nie podoba mi się to , że podczas walki mamy zdrowie , staminę i blok . Może z jeden strony to jest fajne , ale z drugiej nie , bo grając dziś Mike z (zapomniałem nazwy :p) który był w innej wadze , wyglądało to tak jak by miał pasek życia i muszę go tylko okładać , jeżeli przełamiemy jego blok w 1 rundzie wystarczy okładać go po twarzy aż do skutku . W ogóle mi się to nie podoba , w FNR3 nie było tego i nie wiedziałeś ile musisz przeciwnika jeszcze okładać dopóki nie został oszołomiony .Ale z drugiej strony walcząc np. Adamkiem z Royem Jonesem Jr. wyglądało to inaczej. Więc w tej kwestii pół na pół. Może teraz to co mi się podoba , to na pewno grafika : ] , muzyka(świetna jest) , szybsza rozgrywka .Kolega BloodD napisał , że walki są mało bokserskie , może i tak jest do 3-5 rundy . Później przecież zdrowie i stamina słabnie i uderzenia nie są już takie silne i szybkie . Według mnie tak powinno być i jest ok :]

Gierka jak dla mnie to na 8,5/10 :D

18. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie no luudzie! Toż to parodia FNR3! Dosłownie (bez urazy) ( a może z urazą, tak obraże teraz CZARNUCHÓW, co tykają się dobrych rzeczy!) Najpierw było Eye of the Tiger śpiewane przez czarnuchów, zniszczyli legendę tej piosenki, potem czarnuchowaty Rocky...gdzie zniszczyli Rockiego, przyszła i pora na fight night 4. Nazwijcie mnie rasistą, ale po prostu czego się nie tkna to popsuja!

Specjalnie dziś zagralem w FNR3, by miec porownanie :

Czym jest walka w Fight Night 4?
    To pojedynek szynek w folii z Biedronki, goście sie świecą jakby mieli na pokaz kulturystyczny jechać. Poprzednia część wydawała się o wiele bardziej "Filmowa"- bardziej matowe nie znaczy gorsze!. Mamy 3 paski zamiast 2, tylko po co, wrzucone to na siłę by było "innowacyjnie".

Czym jest system ruchów?
    To jakby dwa dżwigi nagle postanowiły się ze sobą pobawić. Miało być super realistycznie, jest sztywnie. Trzeba jednak przyznać + : modyfikatory walki są na prawdę dobre, da się zwolnić szybkość zawodników i dopasować do swoich potrzeb.

Oprawa walki :
    Wejścia nawet nawet, panienka twarz ma gorszą niżw 3 ale ujdzie. Przerwa między rundami średnia...nie chce mi sie czekać, żeby zobaczyć jak wygląda mój oponent. W 3 po 2krotnym kliknieciu A widze jak przeciwnik siedzi i zipie, z krwawiącym nosem itd. Zmian w arenach nie odczujemy, mimo zapowiedzi, zmian niewiele.

System uderzeń:
    Tu jedno z większych rozczarowań, już nie czuć, że prawy analog to są jakby twoje ręce, już nie ma tego uczucia wyprowadzania ciosu, jest po prostu ruch gałką.

Menu wygląda średnio, w 3 można sobie wybrać odcienie, a tu tylko 1 i to samo (chyba,że przeoczyłem, ale szukałem w opcjach i nic takiego nie ma). Piosenki jak piosenki, EA przeważnie ma dobry soundtrack.

Ogólnie- gra nie dla fanów boksu, krok wstecz serii, gra wydana jakby na siłę. Poprzednia część oferowała większą satysfakcję z walki.

Czekałem na nią od stycznia, będę jednym z pierwszych którzy powiedzieli, że to nie to na co czekali fani.

19. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    powiem tak

graficznie ladnie :) ( no faktycznie rekawice gacie itd swieca siej jak psu jaja )
    trening dosc fajny ale i troszeczke trudny ( ten analog )
    w karierze za duzo czasu trace na symulacje zanim dojdzie do walki itd .. troche mnie to wqr***

FNR 3 chyba jednak duzo bardziej mi sie podobal ... i powiem jeszcze ze brak konfuguracji pada na zasadzie ABXY aby tam byly uderzenia piescia (cos jak Config 5 w FNR 3 ) bardzo mnie rozczarowaly,

gdyby byl Config 5 tak jak w FNR 3 ocena byla by 9/10 a teraz to 7/10 jestem graczem ktory nie ma czasu i checi na nauke i precyzyjne kierowanie analogiem chce czuc frajde z gry a teraz to problem :/

gra stala sie tez jak by bardziej arcadowa

szkoda .... wielka szkoda :/ chyba znowu wroce do FNR 4 i zalicze ostatniego archiwa

20. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mówcie co chcecie ale mnie gra mega wciągnęła. Tryb kariery mega fajnie zrobiony. Przeciskam się Adamkiem w górę rankingu. Już jestem w pierwsze 20 rankingu, ale walki zaczynają być coraz trudniejsze. Czasami trzeba poboksować dużo rund żeby znokautować kolesia, a i dwa razy zdarzyło mi się że Adamek mi wylądował na deskach ale wstałem i walki udało się wygrać :D

Generalnie oceniam grę na 9/10 (po sprawdzeniu dokładnym trybu kariery)

21. janek555

janek555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W pełni zgadzam się z falconem1984. Przy okazji pozdrawiam ;p

Tryb kariery jest na prawdę imponujący. Można się przy nim świetnie bawić, tym bardziej, że mamy możliwość wcielenia się w Polaka. W FNR3 grałem bardzo krótko i wydaje mi się, że nowy system wyprowadzania ciosów wcale nie ustępuje temu z poprzedniczki. Jest inny. Trochę treningu i co drugi hak będzie łamał przeciwnikowi szczenę ;P.

Nie wspomnę już o przyjemności kopania tyłków kolegów przy jednej konsoli.
    9/10 w pełni zasłużone.

Wczytywanie...

Poleć forum