Fight Night Round 4 - opinie.

Bartekszym

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest świetna grafika miodzio . Muzyka niezła .Ogólnie fajnie się walczy !!!
grę oceniam na 9.5/10 !!
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
A na jakim poziomie trudności gracie? Ja gram na PRO, wygrałem jak na razie w karierze turniej amatorski Adamkiem, jestem po pierwszej walce profesjonalnej-zremisowałem :p Ale gra bardzo mi się podoba, nowy system ciosów nawet trochę bardziej przypadł mi do gustu niż granie A,X,B,Y. W FNR 4 mamy po prostu więcej możliwości wyprowadzania ciosów. Oceniam na 9/10
 

Emirates04

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem trochę i także oceniam grę bardzo wysoko. Fajna muzyka, super grafika i ten system wyprowadzania ciosów. Na początku miałem trudności z opanowaniem tego systemu ale można się przyzwyczaic. Polecam !
 

Damianoo007

Świeżak
Świeżak
Też gram na PRO. Trzeba przyznać walki są emocjonujące trzeba się mocno wysilić żeby wygrać walkę. Dobra lece grać.
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest bardzo fajna, do sterowania można się przyzwyczaic, grafika również na wyzoskim pozimie soundtrack też. Ciekawie się gra z drugą osobą i jest przy tym dużo zabawy.
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
ale gówno nie podoba mi sie to nie wystarczy ze wygrywam z innymi;/ A tam sie przeskakuje jeszcze w prawo i tez są jakies wyznaczniki one tez mają byc zrobione??
 

Damianoo007

Świeżak
Świeżak
Coraz bardziej ta gra mi się podoba. Nauczyłem się tego nowego systemu ciosów i gra pokazuje odrazu swoje walory.
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie nie wiem czemu niektórzy sie czepiają tego systemu walki ... Według mnie pozwala na szybsze wyprowadzanie kombosów i haymakerow. ********* giereczka :) Bardzo mi sie spodobały opcje w których można zmienić tempo walki, sile itp.
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
caly czas pro i postacia stworzona od poczatku i mam problem wygrac z mohamedem ali ja mam ledwie w statystykach do 75 a on ma cos kolo 95 , i za cholore nie mogwe go pokonac , nawet po 12 rundach raz przegralem z nim na punkty .No ale taysona zalatwilem w 5 rundzie
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
No, gierka bardzo dobra. Trudniejsza od trójki, trudniej położyc przeciwnika, szybsza rozgrywka. Bardzo dobra grafika. Gierka wymiata: 9/10
 

Emirates04

Użytkownik
Użytkownik
Moja pierwsza gra bokserska na konsoli i jestem pod wrażeniem ; ]

btw. znasz się troche ma obrazach iso. gier itp? Mam mały problem i potrzebuję pomocy, jak możesz napisz na PW gg ; ]
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Troche denerwuje mnie fakt ze troche achievementow trzeba przez neta natrzepac :/ W 3 to wystarczylo karierke przejsc zdobyc wszystkie pasy i 1000 wpadał :) Tu już trzeba sie troszke pomeczyc. Ale ostatnio udało mi sie powalic Aliego i Tysona na G.O.A.T . Ale naprawde niezła męczarnia :) No i nasz rodak Adamek wcale nie jest słaby :) ma niezłe kontry i jak dobrze przywali to ciezko z przeciwnikiem.
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
No więc moje spostrzeżenia z czwóreczki :p

Przyznam się bez bicia, że tytuł był bardzo wyczekiwany przeze mnie po świetnej trójeczce i setkach godzin spędzonych nad jej katowaniem z kumplami - 4-rki nie mogłem się po prostu doczekać.

Pierwsze wrażenia naprawdę niesamowite, mimo że gra jest trochę inna od jej poprzedniczki - (system sterowania, którego pomimo kilkunastu walk, na pewno do końca nie opanowałem), system fizyki, tempo walk, krótki dystans - to wszystko sprawia, że gra wygląda imponująco.

Już po rozegraniu paru walk, miałem ochotę na więcej i w pierwszym dniu ciężko było się od niej oderwać.

Co do grafiki - jest bardzo ładna trochę lepsza niż w trójce, szczególnie widać to po zawodnikach, odwzorowanie mięśni jest naprawdę imponujące, choć uważam, że twarze nie oddają w pełni podobizny zawodników. Mi to jednak w żadnym wypadku nie przeszkadza.

Podsumowując nie będę jej oceniał w żadnych skalach bo nie ma tutaj skali porównawczej. Po świetnej trójce doczekaliśmy się świetnej czwórki, która wg. mnie jest troszkę inna, ale czy lepsza czy gorsza to już każdy oceni wg. siebie.

Mamy 2009 r. i EA Sports oddało w nasze ręce świetny symulator.

Cieszę się, że wyszła ona właśnie teraz, pomimo braku czasu i tak szykują się zakwasy na kciukach przez całe lato :cool:
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
FNR 4 nie ma jeszcze oficjalnej aktualizacji via xbox live to po pierwsze. Po drugie jak masz problemy z zacinajaca sie gra to powiedz czy sprawdzales abgxem kopie, moze tu jest problem. Plyta na ktora nagrales tez moze byc powodem i szereg innych trudno przez internet pomoc.

Ale do tematu: Pogralem chwilę, calkiem niezle z tym analogiem wyszlo troche trzeba sie przyzwyczaic zeby uzywac prawego i lewego sierpowego i w odpowiednim momencie np prawy walnac a nie lewy co moze sie pomylic(minimalny ruch w zla strone analogiem). Jednak jest to do opanowania mnie juz satysfakcjonuje to jak to wykonuje.
Co do Adamka troche mu twarz skopali ale mniejsza o to, dobre ma statsy.
Menu moze i dlugo sie laduje ale przynajmniej pozniej nie ma doczytow co mnie bardzo irytowalo np w produkcji UFC 2009, szczegolnie w trybie kariery i tworzenia zawodnika- po prostu katorga.

Wiecej napisze jak dluzej pogram, ale na pewno nie jest to gniot, moze stagnacja serii, ale na pewno dopracowana. Tak jak gamespot ocenil na 8/10 tu sie z nimi zgodze, chociaz ten serwis moim zdaniem troche pod publiczke czesto daje oceny.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
jak dla mnie miód. na początku trzeba analogiem sie pobawic troche ale z czasem juz sie go wyczuwa. ps tyson i ali na goat pokonani:D
 

mamil

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie ciezko jest wygrac pojedynek.Ale jak to sie mowi trening czyni mistrza:):):)Gra jest jedna z najlepszych na sieciowe pojedynki.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
też bym pograł po sieci bo już tylko te osiągnięcia mi zostały:D nie pamiętam kiedy mnie jakaś gra tak wciągnęła. POLECAM!!!
 

kornik

Użytkownik
Użytkownik
na najwyzszym poziomie trudnosci prawdopodobnie z Alim nie pojdzie Ci tak łatwo, na nokaut nie ma szans, na punkty tym bardziej ;]
 

MadMax

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś z was zauważył różnice między pełną wersją a demem bo mi się wydaje że w demie dużo łatwiej szło zadawać contry i gra nie była taką nawalanką. Jakoś w demo mi się lepiej grało.
 

Marcin195

Użytkownik
Użytkownik
W demie to już w pierwszej rundzie koleś miał rany a tu jak się leje w karierze w wadzę najcięższej to tam w ósmej mają lekkie rozcięcia :) Gra dosyć trudna (oczywiście od poziomu Champion, na G.O.A.T. w pierwszej rundzie mnie nokautują :) )
 

Do góry Bottom