1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight night round 4 pomoc w grze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez <LOLO>, Lipiec 22, 2010.

1. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Mam mały problem w trybie własnej kariery . Walczyłem w jednym z turniejów i już miałem być w finale ale nagle coś zrobiłem wyskoczył kalendarz i teraz nie mogę z nikim walczyć oraz nie mam żadnych turniejów . Jak ktoś wie jak wrócić i walczyć to podzekuje . Jestem na początku

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Pamiętam, jak kiedyś grałem w Fight Night Round 3 na PSP i po jednej z walk, być może nawet turniejowych, samoczynnie kończyła się kariera mojego zawodnika. Grasz na piracie czy na oryginale?

4. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    A co ma do rzeczy, czy to oryg czy kopia? o_O Może kolego Twój zawodnik jest juz za stary i nie moze walczyc .

5. patryk4150

patryk4150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    NO bo oryginał jest pewniejszy ... ;)

Cóż może twój Gołota dalej chce walczyć, ale z nim już nikt nie chce

6. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Identycznie jak u mnie, jesteś znowu na początku kariery. Źle zapisałeś stan gry i teraz masz problem. //Myślę, że problem wyjaśniony.

7. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra tak zrobię . Też sie tak domyślałem że jestem mało sławny porzuciłem turniej i nikt ze mną nie chce walczyć . Tylko szkoda mi postaci po 30 min tworzyłem ją .

Wczytywanie...

Poleć forum