1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIGHT NIGHT ROUND 4 pytanie LEGACY

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Styczeń 1, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiitam gram w FNR 4 , jestem w trybie kariery, gram gram no i zdobylem w 3 pasy , :) ,i pytanie , czy moge jeszcze inne pasy zdobyc ? w jakiejs kategorii , a jesli tak to jak ? jak mam zmienic kategorie zebym walczyl o inne pasy ?, i czy mogę w trybie kariery odblokować jakiś bokserów zeby bylo wiecej ich ? , bo w 1 kategori jest tylko 1 bokser, nie pamietam jak sie nazywa ta kategoria, i te co są rodzaje treninów na początku to są wszystkie ? czy bedzie mozna jakies nowe odblokować np. skakanke czy cos? tak samo z arenami ?? , ii jak mam kalendarz z walkami to co ciągle bedę musial bronić swoich tytulów ? wytlumaczcie mi kiedy bd mogl walczyc o nowe pasy , (bo jak weszlem w tabele swoich pasów to są miejsca tylko na 3 pasy ,

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Pasy jak już jesteś mistrzem to możesz tylko wyłącznie ich bronić potem aby dojść do rangi legenda to musisz sporo razy ich obronić . Nie można zmieniać kategori . Zawodnicy inni ci sie napewno nie odblokują . A co do treningów to tylko te są co tam masz . Czyli boks w worek , uniki , gruszka itd.

4. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha , a ja czytalem w jakimś temacie że można zmienic kategorie, chciałbym wywalczyć inne pasy w innej kategori , mam tylko 3 pasy

5. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Można zmienić kategorię, ale tylko wzwyż. Po zdobyciu pasa (ew. pasów) trener przysyła Ci maila, że powinieneś przenieść się do wyższej kategorii wagowej i wybierasz, czy przenosisz się czy zostajesz.

6. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha to jak jestem na najwyzszej wadze to nie moge zmniejszyc;/ ? ee;/ , a tak to najlepiej zacząć od najmniejszej kategori wagowej ? , a jak bd na najmniejszej i nie bd miec jeszcze pasów to jak dostane maila od trenera czy chce zwiekszyc kategorie , to jak dam na ze nie chce , to za jakis czas jak zdobede te rozne pasy w tej swojej kategori bd miec mozzliwosc znow przejscia do kategori wyzszej >? , i pytanie nie wiem co to mam zrobic w osiagnieciach na kategorie :
    BUM : "WIN % IS LEES THAN OR EQUAL TO 50 , SUPERSTAR : WIN % IS GREATER THAN OR EQUAL TO 60 ", HALL OF FAMER : WIN % IS GREATER THAN OR EQUAL TO 82 , RING LEGEND : WIN % IS GREATER THAN OR EQUAL TO 85 " , GREATES OF ALL TIME : WIN % IS GREATER THAN OR EQUAL TO 90 " , A MÓJ RATING TO CHAMPION

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  8. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no ale co to mi da że zaczne nim grać ? bd w tedy miał odblokowane te osiągniecia na legacy ? no nie sądze , bo gram swoim bokserem i w nim mam rangi i nie wiem co to oznaczają te osiągniecia,

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No człowieku, piszesz ciągle że chcesz grać i zmieniać wagi, zdobywać pasy różnych wag to ci napisałem. Weź pakiao, on jest w niskiej wadze i po zdobyciu pasów w swojej wadze będziesz mógł się przenieś do wyższej.

10. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no okey, to najwyzej sobie zrobie swojego wlasnego boksera :pP , a co z tymi osiągnięciami , bo nie wiem o co chodzi w tych osiągnięciach co mam w zrobić by je zdobyć ?

Wczytywanie...

Poleć forum