1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dragonrobak, Listopad 12, 2009.

1. dragonrobak

dragonrobak Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    WITAM

Prosze napisac jakie dokladnie wyszly wszystkie dodatki do tej gry ???
    ktore sa platne a które free ???
    jak je sciagnac ???
    i czy jest mozliwosc sciagniecia dodatku z golota ???

Prosze o szczegolowe odpowiedzi zeby bylo wiadomo o co chodzi z gory bardzo dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
  4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    A czemu ktoś usunął mój post?

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Też szukam jakiś dodatków, najlepiej kreator bokserów, nie wiem czemu nie da się zrobić swojego własnego od zera tylko trzeba jakieś debilne gotowe szablony..

6. dragonrobak

dragonrobak Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Wiem przeciez ze na google idzie cos znajsc ale sam widzisz ze wyszukuje tylko jeden najnowszy dodatek ! a wiem ze bylo kilka ,do tego nazwy dodatkow sa po angielsku i ciezko sie domyslic co jest dodatkiem a co nie ,natomiast o golocie nic nie pisze a widzialem filmiki na you tubie i byl ! dlatego chyba od tego jest forum zebym zapytal ludzi ktorzy wiedza o co chodzi zeby mi napisali .Dlatego jeszcze raz prosze o odpowiedz jakie byly wszystkie dodatki z uwzglednieniem tego co w danym dodatku bylo i czy jest mozliwosc pobrania GOLOTY

Wczytywanie...

Poleć forum