1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bodziek93, Styczeń 16, 2010.

1. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siemka, mam kilka pytan zwiazanych z FNR4.
    Na poczatku gry mialem zwyklego gostka byl 8 w rankingu i niechcacy kliknalem sobie emeryture :/
    Wiec mam nowego, wielkiego ,grubego, łysego z wielką brodą jestem 9, jest to waga ciezka i normalnie mnie krew jasna zalewa, klne podomu jak po******, dre sie i nic nie pomaga :D Bylo takie cos
    ze od 10 zaczeli tak mnie mucic ze nie idzie ich rozdupcyc kilka unikow juz jestem przycmiony a ja ich wale i wale i wale i wale i gosc se stoi zadowolony. A jak juz czasem uda mi sie go przycmic to dacie ware ze on sie nie zaslania? Tylko mnie zaczyna napierrrdalac ze nie wiadomo co sie dzieje, kto to ma to pewnie wie o co chodzi.
    Moje pytanie po niezmiernie długiej opowieści: Jak dovbrze jest sie go trenowac? Przed trenie pisze np. +6 a maks wyciagam 4, czy da sie wyciagnac 6 ? Jak mozna sie lepiej boksowac jakas takta na te czarne medy czy cus? Rady?
    Pomocy bo ***** na zawal :D :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Na początek: hah dobra wypowiedź, dawno się tak nie uśmiałem, a co do tematu wypowiedzi, jeżeli będziesz trenował automatycznie to wyciśniesz 4, a jeżeli sam to będzie 6.... Potrenuj go troszkę w ciosie i może wygrasz. I nie wymieniaj się ciosami. Spróbuj na kontry.

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Zmień poziom trudności w opcjach na mniejszy i będzie ok.

5. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie no właśnie nie chce zmieniac poziomu trudności. W rzeczywistości jestem dosc niski a po zmianie trudnosci czuje sie strasznie malutki, jak bym cos przeskrobal :p jakos nie moge, choc bym przegrywal nie zmienie poziomu jak co to nawiekszy ale raczej nie :D

6. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hahaha rozkminiłem, moze to napisze zeby inni *******ca nie dostali.
    Rozwalilem nawe Ali'ego zaraz Tyson bedzie wiec. Potrenowalem wytrzym,alosc glowy i ciała i moja takta to ta, sierpami za zmiane ciesne ichh po chedzie zaczynaja sie motafc nie wiedza co sie dzieje damage maja taki wielki ze musza caly czas cisnac w niego a nie w zycie is tamine gdzies maksymalnie w 4 rundzie koniec walki ;) jak dobrze idzie to nawe w 2 jest koniec.

Wczytywanie...

Poleć forum