1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Round Night 4 Walki

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez badboy8, Październik 2, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam .

Gram Legacy Mode .

Jako że doszłem do pierwszej 10 zaczyna się troszke trudniej walczyć .
    Fuksem pokonałem Juniora ( waga light heavy..)
    Ale kiedy ich mocno wale i próbuje Nokałtować to oni nagle mnie z jednego ciosu mordują .

Macie jakieś porady ??

Jak najlepiej ustawić settings ? Boxer .. Na Max a CPU na minimum ?
    Jakie ciosy najlepiej zadawać ? Bo nie umiem jak mnie biją z bloku tak jak komputer wyjść z super mega mocnym ciosem a że tak powiem jak nie z nokautuje narazie szybko to przegrywam bo potem mnie posyłają na deski.

Z góry dzięki za odpowiedz bo nie znalazłem nigdzie poradnika.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ja jak gram to wale szybkie ciosy na głowę i po takiej serii walisz mocnego ciosa w głowę, i znow seria szybkich ciosow na głowę i znow power cios na głowę;)
    nieraz po korpusie wale jak blokuje i znienacka w głowę i tak w kółko;)

4. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakbyś Krzychu mógłmi to wyjaśnić w wersji jakie klawisze wciskasz to byłbym zobowiązany.

5. chris_171

chris_171 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak szybko padasz to zapewne masz slaba wartosc skilla "chin" (broda po pl), popracuj nad tym na treningu najlatwiej na open sparring.

6. TwinnyGyday

TwinnyGyday Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brazil
    Sick Profile Maker

* Automated List Genesis
    * Up to 30 threads at promptly
    * Profiles repayment for ALL your sites (Interminable Profiles)
    * Abilty to create your Own Packets with a Cretinous Wizard
    * Automatically Inserts your Targeted Association (Keyworded where present!)
    * Directory Submissions
    * Abilty to code your own Platforms with the included
    Seasick Builder mechanism
    * RSS The world and Offering

* One-Touch Email Confirmation and Validation
    * Connector Wheel Election
    * Instinctive Captcha Breaking with your Decaptcher (Only $2.00 per 1000 Captchas),DeathByCaptcha (Lone $1.75 per 1000 Captchas), Ignore Captcha or Beat Captchas account.
    * One-Touch Pinging of Created Profiles
    * Full Tracking of all Created URLs
    * Sated Profile Creation Tell of
    * Harvest, examination and rotate publicly handy proxies
    Maximize genesis and resignation is inseparable of the fundamental tie edifice techniques that is of the utmost importance for every website and associates to watch over their brand name delegate, trademarks and consumer names.

When done correctly, profiles are also one the easiest ways to get je sais quoi SEO simpatico, one way links to your website.

However, compelling the measure to express, verify the confirmation email and expand out cold the clean up after each of the sites is annoying and stretch consuming.

Because of the stretch involved most businesses and websites quit themselves unbooked to someone else claiming their identity on these sites.

Today, you can do it fast and easily 0‡16Ľ50‡06Ľ5using Trolley Submitter Heartsick Yield Maker

How much is your beat worth to you?

xgenseo
    Autopligg
    Magic Submitter

Wczytywanie...

Poleć forum