1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Figt nigt champion

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez paradox2604, Styczeń 15, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam taki problem z ta gra a mianowicie z trybem \legacy mode chodzi mi o to ze gdy w tym trybie dochodze w piramidzie do championa dalej aby przejsc do superstars musze pokonac jednego przeciwnika z wyzszej wagi i tu jest problem bo nie wiem jak wybrac zawodnika badz przejsc do tej wyzszej wagi? prosze bardzo kogos o porade z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: Figt nigt champion

Aby przejsc do wyzszej wagi musisz przegladac wiadomosci po kazdej walce. Po pewnym momencie pojawi sie tam informacja z propozycja walki ktora musisz przyjac. Z tego co wiem samemu nie da sie zmienic wagi. No i oczywiscie nie mozesz byc aktualnie w najciezszej wadze :)

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

4. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha wielkie dzieki poniewaz tak sie z tym glowilem o co tu chodzi a wiadomosci wogole nie czytalem:) ok teraz to nadrobie wielkie dzieki

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum