1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filezilla zakłada dziwne foldery na XBoxie 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Misiek_ud, Październik 24, 2013.

1. Misiek_ud

Misiek_ud Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Ostatnio borykam się z dziwnym problemem. Mam XBoxa 360 z RGH. Po pobraniu gry, przerobieniu jej do XEX i przegraniu za pomocą Filezilli na dysk konsoli utworzony folder pojawia się z datą na początku.
    Nie mogę później dostać się do tego folderu przez Filezillę:
    "Błąd: Nie udało się otrzymać listy katalogów"
    Chciałem dograć spolszczenie i nie mogę się dostać do środka. Dodam, że gra normalnie się odpala na Xboxie, menadżer plików Xboxa widzi foldery, ale przy kopiowaniu nie podmienia plików spolszczenia.
    Nie mogę zmienić nazwy tych plików, ani wykonać żadnej operacji. Wcześniej było wszystko OK i do folderów wcześniej wgrywanych (w GOD) mogę się dostać i nie mają dziwnej daty w nazwie.
    Fillezilla tworzy foldery na dysku bez dodatkowej daty na początku nazwy
    Poniżej screen z widokiem folderu i próbą zmiany nazwy.

Proszę kolegów o wsparcie.
    Pozdrawiam,
    Misiek_ud.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zmień program na Totalcommander i po problemie było ostatnio o tym każdemu pomogło.

4. Misiek_ud

Misiek_ud Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety mi nie pomogło. Folder nazywa się teraz inaczej :confusion: (DVD1), ale i tak nie mogę do niego wejść.

screen

Najwyraźniej coś tu nie gra.
    Macie inne pomysły?

Edit:

Problem rozwiązany, foldery nie mogą mieć spacji w nazwach, bo szaleją.

Wczytywanie...

Poleć forum