1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Film avi na xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez markus9292, Sierpień 31, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witajcie

Chciałem sobie obejrzeć film w *.avi na Xboxie 360, konsolę mam podłączoną do live wszystkie najnowsze aktualizacje. Film mam na pendrive i jak chcę go odtworzyć w odtwarzaczu wideo to wyskakuje:

"Nie można odtworzyć tej zawartości, ponieważ może nie być ona obsługiwana. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Welcome to Xbox Support - Xbox.com.

Kod stanu: 69-80070002

Co mam zrobić? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    widocznie to nie takie avi jakie xbox odczytuje

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    możesz wrzucić film do konwenterowania, ściągnąć inną wersje filmu. Jesli nie masz rgh to za bardzo nie masz dużo możliwości :) a no i jeszcze zostaje windows media center.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

5. markus9292

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Wrzuciłem inne filmy i też nie działają. RGH nie mam, musi być jakieś wyjście :) Z płyty normalnie czyta filmy avi tylko z pendrive nie chce :)

6. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no to nie takie avi! konwertuj!!

7. markus9292

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Jak nie takie jak takie, avi to avi. Na facie mi działało wszystko dvdripy brripy itd, teraz mam slima i z pena nie idzie.

8. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no to skasuj aktualke kodeków i odpal film i zainstaluj jeszcze raz, wyczyść cache
    (ja tak miałem że niby avi a nie działało)

9. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    chłopaki, szkoda pary, słabo działa odtwarzanie czegokolwiek na tym badziewiu. Ja doszedłem do wniosku że nie ma to jak laptop z wyjściem HDMI. Inaczej to trzeba przerabiać filmy, nawet na dobrych kompach od cholery to trwa, a później się okaże że napisy za małe albo mają krzaki albo nie ta ścieżka dźwiękowa, albo zatnie się konwerter i coś innego się pokopie. Nie polecam też serwerów DLNA bo problemy podobne, słaba jakość a i tak czy to przerobiony film do WMV czy też stream z serwera DLNA to i tak nie da się po ludzku przewijać. A do tego dochodzi ograniczenie wielkości plików. Ale jak już chcecie przerabiać to ściągnijcie "Freemake Video Converter" , prosty, mało opcji, niewiele może się zaciąć

10. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    xbox ładnie łyka filmy w HD, avi nie łyka bo pewnie audio mu nie pasuje.

11. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    o ile nie przewijasz nigdy (jeden fałszywy ruch po piwo i dotykasz któryś przycisk pada, lub chcesdz odłożyć obejrzenie filmu bo coś wypadło) to owszem łyka mkv, ale do tego już niekoniecznie ścieżkę audio którą chciałeś :)

Jakby ktoś nie chciał odkrywać Ameryki to najlepiej jeśli chodzi o server DLNA użyć Mezzmo, ale jest płatny. fajny jest bo wybiera się które audio ma być , które napisy z czegokolwiek, ścieżka, czy z filmu i przerabia to na WMV lub mpeg2. WMV jako tako można przewijać "rozdziałami". Za około 100 zł to ja wolę ten kabel do laptopa wtykać :) nie mówiąc że ma się obraz natychmiast w full opcji.

Xboxowi bardzo wiele rzeczy nie pasuje, tutaj jest rozpiska co mu pasuje i do tego nie można łączyć kombinacji np audio jak w avi (np mp3) a obraz h264

12. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo to de facto konsola a nie media center :p Problem jest z licencjami, więc jeżeli film jest zakodowany w kodeku którego niema to go nie odtworzy.
    Również polecam Freemake Video Converter, dodajemy film i klikamy konwertuj do Xbox.

13. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    było szukaj

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum