1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Film Avi nie dziala, pomocy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bodziek93, Czerwiec 20, 2011.

1. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, mam problm jak w temacie. Film Avi mi nie dziala na x360, niechodzi tu o scalanie napisow z filmem, to juz mam dawno za soba, kodeki mam. Chodzi o to ze wiele filmow Avi dziala, elcz od czasu do czasu zassam film ktory poprostu nie dziala, a chce je ogladnac, jest to tez film Avi i powinien dzialac. Jeog ikonka na ixie nie jest normalna tylko jest to takie koło raz przekreslone, tak jak by znak zakaz postoju. Prosze o pomoc bo niektore filmy w necie sa tylko w tym wlasnie formacie avi, z ktorym nie wiem co zrobic. Jezeli wiecie co zrobic w xboxie lub jak zmienic format tego avi na taki jak by dzialal, prosze napiszcie, z gory dziekuje. Oczywiscie beda pochwaly.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tracer44

tracer44 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    może ściągasz filmy z innym kodekiem np xvid albo cos

4. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ten film jest Xvid, ale mam tez inne ktore dzialaly i one tez sa Xvid :/

5. tracer44

tracer44 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    hmm podłącz Xboxa do neta i wtedy włącz ten plik może są jakieś nowe kodeki, ewentualnie przekonwertuj na normalny Dvix programem Total Video Converter :)

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To, że inne filmy .avi działają nie znaczy, że mają takie same kodeki. Widoczne ten potrzebuje innych, których nie ma w pakiecie, tych pobranych z xbox live.

7. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba skosztuje tego total video converter, gdy pobieralem kodeki to komputer byl jeszcze obok konsoli, aktualnie nie mam mozlwiosci podlaczyc. A do tego mam przerobiona konsole, wielkei dzieki chlopaki, a moglbys powiedziec mi jeszcze jak dlugo sie to convertuje, i dlaczego wszystkie filmy sa w Xvid a nie Dvix, w czym tkwi roznica ?

8. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przerobilem to niby na Dvix, ale i tak pisalo Xvid, zrobilo sie wiecej pixeli w zwyz i wrzucilem to na penda i jest to samo :/ ktos ma jeszcze jakeis pomysly ??

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  10. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie dziala, o chwili konwersacji, wywala mi strone. Ktos mial uz taki problem ze niektorych filmow nie odtwarza ?

11. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sorry ze post pod postem, ale nie moge teraz jakos skonwertowac, chcialem dodac ze jak convertowalem fiom tym programem total video converter, to na kompie film dobrze dziala, na xboxie sie wlacza, ale film mryga, nie wiem dlaczego :/ prosze o omoc, sciagnalem kolejny film ktory tez nie dziala :/ Albo jes;i ktos by mogl wypisac codeki jakie xbox obsluguje, bylbym wdzieczny

12. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pobierz "FormatFactory".

Tam wybierz "Wszystko do urządzenie mobilne" -> "Microsoft" i masz Xboxa.

13. maydayxxx

maydayxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam podobnie robię jak piszesz i kurczę nie mogę :/ co jest nie tak z góry dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum