Film DVD nie startuje

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wolejarz

Świeżak
Świeżak
Witam,
Przerobiłem ostatnio konsolę na RHG i po przeróbce po włożeniu płyty DVD z filmem nie odtwarza filmu i wraca do strony początkowej.
Prosiłbym o poradę co jest nie tak.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wejdz w menadzer plikow zobacz czy widzi zawartosc plyty dvd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

wolejarz

Świeżak
Świeżak
Tak, Xbox widzi zawartość płyty w menadżerze plików.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to ten film nie jest na konsole xbox 360.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to ten film nie jest na konsole xbox 360.


Z org dash'a tak się dzieje?? Film nagrywany, czy oryg?

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
 

wolejarz

Świeżak
Świeżak
Filmu (oryginalnego jak i nie) niemożna uruchomić z obu dashboard'ów. Przy próbie uruchomienia przechodzi w czarny ekran, a następnie do dashboard'u freestyle (jakby konsola ponownie się uruchamiała).
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Filmu (oryginalnego jak i nie) niemożna uruchomić z obu dashboard'ów. Przy próbie uruchomienia przechodzi w czarny ekran, a następnie do dashboard'u freestyle (jakby konsola ponownie się uruchamiała).
Dzieje się tak dlatego, ponieważ uruchomić się chce systemowy odtwarzacz dvd, a że masz w ustawiony FSD na autostarcie, to zamiast załadować odtwarzacz dvd ładuje FSD.

Zrób tak:

Włóż płytę z filmem dvd do napędu, w org dash'u (pewnie w FSD też to działa, ale nie próbowałem) ,
po wciśnięciu ODTWÓRZ trzymaj cały czas RB na padzie - film się uruchomi normalnie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dzieje się tak dlatego, ponieważ uruchomić się chce systemowy odtwarzacz dvd, a że masz w ustawiony FSD na autostarcie, to zamiast załadować odtwarzacz dvd ładuje FSD.

Zrób tak:

Włóż płytę z filmem dvd do napędu, w org dash'u (pewnie w FSD też to działa, ale nie próbowałem) ,
po wciśnięciu ODTWÓRZ trzymaj cały czas RB na padzie - film się uruchomi normalnie.


Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Jesli film jest vcd to nie odpali sie na konsoli. Nie jest w formacie dvd. Film dvd w formacie dvd bez provlemu powinien sie wlaczyc
 

wolejarz

Świeżak
Świeżak
Dziękuje!!!
Udało mi się w ten sposób uruchomić film z płyty DVD(ale tylko DVD). Chciałbym zapytać czy to normalne że tak trzeba odpalać filmy i czy można tak zmienić ustawienia aby płyty po włożeniu do napędu DVD same poprawnie się uruchamiały (po ustawieniu w oryginalnym dashu w opcjach aby płyta sama się odpalała). I pragnę zapytać jak uruchomić film z pendriva?
(nadmienię że posiadam najnowszą wersje dashboardu Freestyle)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dziękuje!!!
Udało mi się w ten sposób uruchomić film z płyty DVD(ale tylko DVD). Chciałbym zapytać czy to normalne że tak trzeba odpalać filmy i czy można tak zmienić ustawienia aby płyty po włożeniu do napędu DVD same poprawnie się uruchamiały (po ustawieniu w oryginalnym dashu w opcjach aby płyta sama się odpalała). I pragnę zapytać jak uruchomić film z pendriva?
(nadmienię że posiadam najnowszą wersje dashboardu Freestyle)
Wywal w DASHLAUNCH'u FreeStyle Dash'a z autostartu , będzie ładował się org dash i prawdopodobnie normalnie odpali się film DVD
 

wolejarz

Świeżak
Świeżak
Dziękuje jeszcze raz za pomoc w tej sprawie. Postanowiłem na razie sobie darować wszelkie zmiany z powodu braku doświadczenia.

P.S.
Może bym mógł dostać namiar na jakieś strony z grami.

Z góry dziękuje za wszystko.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Może bym mógł dostać namiar na jakieś strony z grami.
.
Nie mógłbyś dostać...forum nie wspiera piractwa... zamykam temat .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom