1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Film HD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piper9, Grudzień 16, 2010.

1. piper9

piper9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie czy jak włoże nagrany jakiś film w HD to czy bedzie odbierać na konsoli slim i czy mi nie zablokują konsoli bo tez słyszałem o czymś takim

2. Lotnik421 Xbox One

3. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Film HD? znaczy się jaki? mkv, wmv czy blu-ray, hd-dvd?
    Trzeba precyzyjniej, chociaż ja nie słyszałem i niczym takim jak ban od filmu.

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Z tego co wiem to był specjalny napęd dodatkowy do xboxa który czytał filmy na dvd-hd tylko że te filmy są rzadkie a ten napęd też widziałem tylko raz w życiu do rozwiązanie było do fata nie wiem jak w slimie ale podejrzewam że tak samo. Bardziej się opłaca kupić odtwarzacz blu-rey lepsza dostępność filmów i lepsza jakość

5. piper9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak HD-DVD chodzi czy jak nagram na płyte to czy bedzie odbierać lub jak nagram na pena czy bedzie odbierać pytam sie bo jestem o 1 dnia posiadaczem slima i jestem laikem w tych sprawach

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Podepnij się do live, włóż płytę w formacie xvid lub DivX do xboxa i powinien ci pobrać kodeki. Filmy w HD możesz oglądać również przez pendriva podpiętego do usb w konsolce

7. piper9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i to niema znaczenia ze to jest nagrane na kompie słyszałem ze mogą zablokować konsole film jest nagrany

8. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    "Film HD" jak to nazwałeś najczęściej są zapisywane w formacie *.mkv a o ile się nie mylę konsola nie ma takowych kodeków.

Swoja drogą moze ktoś mnie przekierować na temat na forum gdzie znajduje się spis formatów filmowych jakie odtwarza xbox?

9. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pobieraj z netu filmy w formacie WMV w HD i nagraj na płytę DVD lub pendrive'a i X360 takie odtworzy.

10. MaverickPL

MaverickPL Guest

Po pierwsze nic ci nie bedzie ODBIERAC na litosc boska, tylko ODTWARZAC jak juz cos.
    Po drugie nie dostaniesz bana za odtwarzanie filmu nagranego na DVD, i smiem twierdzic ze kazdy kto twierdzi naczej jest najzwyczajniej glupi.
    Ciekawe w jaki cudowny sposob MS mial by sprawzdac czy dany film jest kopia orginalu, czy nagraniem imienin u cioci.
    Pomijajac juz zupelnie fakt ze kupujac film/gre/plyte z muzyka masz PRAWO zrobic sobie kopie bezpieczenstwa i odtwarzac ja dowoli.

Bany dostaje sie za przerabianie konsol, a nie za "odtwarzanie kopi bezpieczenstwa"

11. adrcyg

adrcyg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Najlepiej odtwarzać filmy przez program PS3 Media Server. Działa na zasadzie podobnej co Windows Media Center tylko, że filmy wyglądają lepiej i odtwarza wszystkie formaty wraz z napisami i nie będziesz potrzebował kodeków na konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum