1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Film mkv. HD- cd.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milo7991, Luty 17, 2013.

1. milo7991

milo7991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Niedawno założyłem post z myślą o odtworzeniu filmu HD w formacie .mkv
    Poradzono mi bym zainstalował xmplayer'a. Temat wydawał się zamknięty- niestety program mi nie działa :/
    Wszystko zrobiłem wg instrukcji i się nie włącza tzn. ciągle ładuje (animacja "mplayer"), choćbym zostawił na parę godzin nie uruchomi się :(
    Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu? Albo może polecicie inny dobry odtwarzacz (...który uciągnie .mkv HD). Testowałem "ffplay"
    i obraz się z lekka tnie :/

Dodam, że próbowałem odpalić mplayer'a przez dashlunch'a (3.0.4) ale ten sam efekt :(
    Proszę pomóżcie...

I co? Nie ma nikogo kto by mi w tym pomógł? :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no niestety z mkv tak jest. niby działa, tylko nikt tego nie widział ;) wszelakie odtwarzacze są po prostu do ****. nie znam lepszego niż ten w NXE. może ktoś ci pomoże, może nie. dla mnie po prostu mkv na klocku nie działa. kłania się ps3 :p

4. milo7991

milo7991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale szała! :D
    Tyle, że większości działa xmplayer, a mi się nie odtwarza :(
    Czym jest to spowodowane?

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Edytuj posty !

6. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    milo7991 też tak miałem mimo że pendraka miałem sformatowanego na FAT32 (logo odtwarzacza i kręcąca się płyta non stop niebieskie tło), na xbxo360iso wraz xmplayer znalazłem program do formatowania pendraków i w końcu po sformatowaniu program mi odpalił, wszystko działa płynnie i elegancko przynajmniej przy 720p ale lubi się zacinać jak poklikamy w parę ustawień i trzeba resetować konsole. Sorrki nie pamiętam jak owy program się nazywał musisz poszukać na xbox360iso.

Lub wypakować z kontenera mkv plik mp4 i dzwięk przerobić na AAC, trwa to ok. 4 minuty. a filmy potem blangają na odtwarzaczu z NXE.

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a ten program to przypadkiem nie Gui Format32. przynajmniej tyle jest napisane w readme.

8. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
  9. milo7991

milo7991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnąłem, sformatowałem i nie działa :/
    Może rozmiar pendrive'a ma znaczenie? Chociaż testowałem 2Gb i 16Gb :confusion:
    Szkoda bo jest to jedyny dobry odtwarzacz na xbox'a, jak na razie bez alternatywy :/

Wczytywanie...

Poleć forum