1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Film] Silent Hill: Apokalipsa 3D - opinie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ESLORD, Listopad 8, 2012.

1. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Silent Hill: Apokalipsa 3D

OCENA FILMWEB.pl 5,7/10

Ostatnio w kinie można zobaczyć drugą już cześć ekranizacji znakomitej, ponadczasowej, epickiej,... - mogę tak do jutra, gry Silent Hill. Jako wielki fan całej serii, udałem się do kina obejrzeć ów arcydzieło. Nie spodziewałem się niczego specjalnego, a już na pewno nie przeniesienia klimatu gry na ekran, bo to nie udało się reżyserowi przy pierwszym podejściu. Liczyłem na dobry efekciarski film z pięknie opowiedzianą fabułą, było inaczej...poza efektami FX i 3D film nie ma nic do zaoferowania. Fabuła jest kompletną bzdurą odbiegającą od wątku gry. Zarówno osoba która grała w pierwsze 3 części gry, jak i osoba która pierwszy raz ma styczność z tytułem Silent Hill mało z niego zrozumie. Kolejne sceny nie mają ze sobą żadnego logicznego połączenia poza faktem, że Heather musi dostać się do sławnego miasteczka. Podkreślam że jest to moje subiektywne odczucie. Pierwsza część SH 10/10, druga cześć 3/10.

Najbardziej bzdurna i głupia jest sama końcówka filmu...ale nie będę spoilował.

Jakie są wasze opinie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Filmu jeszcze nie oglądałem, wybieram się do kina 15-tego. Ale już teraz mam pewne wątpliwości po rozmowach z ludźmi którzy w kinie już byli. Podobno film to jeden wielki spłycony niewypał. Bardzo cenię sobie serię SH, pomimo nie najlepszych kontynuacji staram się kupować każdą nową odsłonę gry, ale w przypadku filmów to są one strasznie rozczarowujące. Mam nadzieję, że kiedyś dożyję dnia, gdy twórcy gry wraz z twórcą filmu postanowią pokazać nam na ekranie dokładnie taką samą historię, jaką widzieliśmy w grze która nas zauroczyła.

Wczytywanie...

Poleć forum