1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmik z Crysisa 2 - WOW

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dawid813, Marzec 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    W sieci pojawił się filmik prezentujący CryEngine 3, którym będzie napędzany Crysis 2. Wrażenia? Krótko - WOW.

Filmik został partyzancko nagrany podczas GDC:

Crysis 2 Video Game, GDC 10: CryEngine 3 Tech Trailer (Cam) HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Źródło: Filmik z Crysisa 2 - WOW

2. Lotnik421 Xbox One

3. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    oo ****. Masakra normalnie. Jak będą jeszcze tekstury i detale na przyzwoitym poziomie to gra graficznie będzie mega.

4. matius335

matius335 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świecie
    holy shit jaka grafa będzie grom roku pod względem grafiki

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mówiłem to już wcześniej, ta gra zmiecie wszystkie pozostałe gry konsolowe z półek sklepowych. W tej grze X360 nareszcie pokaże przewagę nad PS3, bynajmniej mam taką nadzieję. Wiadomo, grafika będzie słabsza od tej na PC, ale płynność i Multi będzie lepsze na konsolach.

Jedynkę i Warhead przeszedłem na PC, czas żeby Crysis zawitał także na konsole ;)

6. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    taa - śmiech na sali
    szczególnie jak strzelił w rozwalającą się szybę a potem w rozwalający się murek - i teraz będą się ogłaszać, że wszystko w świecie gry można zniszczyć.

7. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ktoś wie kiedy ma być premiera?Na gametrailers jest napisane, że 30 marca tego roku, ale coś wierzyć mi się nie chce.

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A to dlaczego X360 ma pokazac przewage nad ps3? ZONK! Ps3 i Xbox 360 maja bardzo podobne osiagniecia takze ...

Ps. Czy ktos z Sony mowił ze xbox nie uciagnie Unchrated 2 lub Killzone 2? Bo okazuja sie ze moze uciagnac obydwie te gry i nawet gre z jeszcze lepsza grafika :)

9. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Oczywiście graficznie wymiata, ale ja oczekuje jednak czegoś więcej - mogliby się tym razem postarać i jednak napisać jakiś konkretny scenariusz.

10. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  11. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Patryk, Naughty dog oglaszalo, ze x0 nie uciagnal by uncharted 2 :)

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten filmik w wersji nie cam krąży po necie od jakiegoś czasu (chyba nawet na onecie widzialem). Ale ofc trzeba było na xboxforum lecieć bo mam mega newsa co?

13. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Gra wymiata!

14. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Z całym szacunkiem , ale nie wiem skąd te zachwyty nad tym filmikiem. Przepychu graficznego jak w najnowszych produkcjach konkurencyjnej firmy nie widać. Jakość filmiku jest mierna i trudno ocenić jakość przedstawianej grafiki. Większe wrażenie wywarł na mnie filmik z GDC 09 , ten pierwszy , na którym pokazali najpierw miejski zakątek , później dżunglę , europejski las i jakąś wyspę w nocy , gdzie wszystko stało w ogniu.

Ten filmik mocno przypomina mi Gears of War 2 swoim klimatem. A na największą pochwałę zasługuje ukazana fizyka :)

15. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  16. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czytam, czytam i nie mogę ogarnąć - w końcu doszedłem do sensownej wypowiedzi andryusha. Nie wiem jak po tym filmiku w spapranej jakości można mówić o mega grafice%) Poza zbliżeniem postaci murzyna na końcu, żadnego innego porywu nie widziałem. To co zasługuje na uznanie to strona techniczna gry.

17. livingfear

livingfear Guest

zgadzam się z Tobą,nie wiem nad czym się tu zachwycać?
    Graficznie nic szczególnego,wiem ,że pełna gra pewnie będzie świetna graficznie itp.
    ale z tego filmiku tego nie widać.

18. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Co do wyższości X nad PS3 to brednie. W filmiku pierwszym nt silnika graficznego z Crysisa (ta dżungla itp.) widać że PS3 ma przewage. Widać tam jak liście na palmach w wersji na ps3 to każdy pojedyńczy liść, a na X to jedna zielona zamazana papka. To niby szczegóły, ale jednak nie dają żyć. A co do filmiku no to faktycznie fajnie to wygląda :)

19. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Jakości grafiki nie będę oceniał-z wiadomych przyczyn.

Przyczepie się do "destrukcji otoczenia".Po co oni w ogóle się tym chwalą?Spadające odłamki szyb i kawałki betonu to się nazywa destrukcja otoczenia?!Taką destrukcje otoczenia to ja w GoW2 miałem.Destrukcja otoczenia występuje w Red Faction:G,czy w ograniczonym stopniu w Bad Company 2.Crysis 1 oferował możliwość niszczenia mniejszych zabudowań. Niżej przykład.
    YouTube - Crysis Warhead Destruction pt 1

Fizyka,może i źle nie wygląda-ale znów przypomnę RF:G. Obstawiam w ciemno,że spadający beton rozwija większa prędkość niż kartonowe pudło-a tak to wygląda na filmiku dla mnie.

Dynamiczny system korzystania z osłon-w FEAR 2 spisywało się to znakomicie.

Hit reactions-UnrealEngine (od wersji 3,5) też tym dysponuje,w GoW2 już było.Jak dobrze pomyśleć to nawet Resident Evil 4 na PS2 oferował coś w tym stylu:)

Zaawansowane A.I.-tu wierze im w ciemno.Już w Far Cry 1 wrogowie stali na wysokim poziomie,Crysis też pod tym względem był b.dobry.

Słowem zakończenia-na konsolach na pewno dojdzie do graficznej rewolucji,w końcu to Crytek.Na inne elementy bym jednak już tak nie liczył-konsole jednak maja swoje ograniczenia.

20. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    niezła grafika jak dla mnie :) zapowiada się interesująca gra ale to się okażę A kiedy jest premiera ??

21. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    W 2010 na świecie a obecnie brak planów wydania w Europie.. wg.gry-online.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum