1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmowa adaptacja Mass Effect już oficjalnie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez virus666, Maj 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Koniec wszelkich spekulacji! Prawa do filmowej adaptacji gry Mass Effect zostały kupione przez... twórców takich filmów jak 300, Mroczny Rycerz czy Starcie Tytanów. Czy tylko my nie możemy się już tego doczekać?

Jak donosi blog Heat Vision trwają już wstępne prace nad realizacją space opery z komandorem Shepardem w roli głównej. Oczywiście jest jeszcze za wcześnie aby mówić o ewentualnej obsadzie filmu, ale już wiemy kto najprawdopodobniej napisze scenariusz Mass Effect i kto będzie producentem tej adaptacji.
    Za skrypt kinowego "Efektu Masy" miałby być odpowiedzialny Mark Protosevich (scenariusz do Jestem Legendą z Willem Smithem). Producentami obrazu mieliby zostać panowie Avi i Ari Arad do spółki z Thomasem Tull and Jonem Jashn.

Na nasze szczęście twórcy pierwowzoru również będą zaangażowani w produkcję kinowej wersji Mass Effect - Ray Muzyka, Greg Zeschuk i Casey Hudson mają być producentami wykonawczymi projektu. Możemy mieć pewność, że będą oni czuwać nad tym aby adaptacja stała na równie wysokim poziomie co ich bestsellerowa gra.

http://www.gram.pl/news_8Q3hGem6_Filmowa_adaptacja_Mass_Effect_juz_oficjalnie.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    prawie wszystkie filmy na podstawie gry są do d*py, i odwrotnie...tym razem pewnie będzie tak samo, no ale zobaczymy :)

4. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    o_O suuper ! Moja ulubiona gra w kinie :) na pewno wpadne na seans :)

5. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    No ciekawe mnie uniwersum Mass Effect'a nie rusza ani trochę ale na pewno zbierze się spora rzesza fanów. Oby tylko nie był to kolejny fail jakich teraz na rynku wiele.

6. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Można będzie sobie obejrzeć jak nie będzie nic ciekawszego, a za kilka(naście?) lat puszczą to na TVN .

7. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Miejmy nadzieję, że to nie będzie kolejny SHIT..... Chętnie zobaczyłbym dobry film w klimacie wojen w kosmosie. ;)

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Bright Falls było niezłe ;)

9. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Wyprzedziłeś mnie z tym newsem.

10. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Oby film był dobry, inaczej pozostanie plama na wizerunku tej świtnej serii.

11. matrylpl

matrylpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    A widziałeś Prince of Persia - i gra i film fajny chociaż nie widze tego samego w tym przypadku mass efect jest to gra o rozciągliwym scenariuszu i nie trafia do mnie wizja przelania fabuły na duży ekran
    CYA

12. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak poleci na TVP1 lub Polsacie to obejrzę ale to za jakieś 15lat;)

13. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że będzie to niewypałem:( bo zawsze tak jest, że jak robią film np na podstawie książki to jest lipą. W tym przypadku będzie pewnie tak samo.

14. Swietomir

Swietomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jezeli chodzi o wszelkie filmy sf skupiajace sie na kosmosie, a nie tylko Ziemi to w kinach ostatnio straszna posucha z nimi jest. Tak wiec pewnie duzo osob, ktore nie znaja uniwersum sie na to wybierze. Mam nadzieje tylko, ze jakos fabule na poziomie napisza i wplota to w glowne watki z wszystkich 3 czesci. Myslicie, ze film wejdzie do kin przed ostatnia czescia trylogii, zeby napedzic hype?

btw. hejka, bo to moj 1 post :p

15. tcjc

tcjc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olimp
    Sama gra ma już fabułę przedstawianą w sposób filmowy, na wysokim poziomie, więc żeby powstanie filmu miało sens, musi zaoferować coś więcej.
    Duzy budżet (powyżej 100 mln $), dobrzy acz nie opatrzeni wcześniej aktorzy, rezyser czujący klimat - inaczej nici z dobrej zabawy podczs oglądania.

16. Tołcz

Tołcz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak już ktoś mówił Mass Effect ma bardzo rozbudowaną fabułę i żeby ukazać wszystko to co w grze filmu musiał by trwać z 8 godzin...

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Podam jeden ale dobry przykład zaprzeczenia Wiedźmin film na podstawie książki i na podstawie filmu i książki gra produkcja Polska a książka film i gra jest po protu świetna a poradzili sobie z tym Polacy więc i inne kraje dadzą sobie radę z mass effect ale jeśli spierniczą to będzie to wielka rana na dobrej grze.

Chociaż z drugiej strony no film 2 godziny to będzie kaszana powinni zrobić taki mini serial z 12-20 odcinków ,ale zrobią pewnie taki 2h niestety

18. Swietomir

Swietomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na ktorejs z plytce z bonusami do ME1 jakis gosciu sie wypowiadal, ze jezeli powstanie film, to bedzie on oddzielna historia Sheparda niezwiazana, albo luzno nawiazujaca do fabuly z gry. Tak wiec raczej nie ma sie co nastawiac ze zobaczymy historie, ktora juz znamy. Mi sie to podoba, bo nie ma co ukrywac, ale w kinie na pewno by tego lepiej nie pokazali, co juz obecnie znamy :p

19. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Władca Pierścieni jest znakomitym przykładem, że jest dobra książka i dobry film.

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Oby nie spartolili tego, w gry nie grałem, jednak na film bym się skusił :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.