1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmowe wprowadzenie do DLC z Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez aker2, Styczeń 11, 2012.

1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Nastała ta chwila na którą czekają wszyscy fani cyklu Activision - Call of Duty. Firma Bobbiego Koticka ujawniła pierwsze wideo wprowadzające, które omawia pierwszy rzut DLC do Modern Warfare 3...
    Pierwszy dodatek zawierać będzie dwie nowe mapy, specjalnie robioną pod snajperów, znajdującym się w Nowym Jorku - Liberation i drugiej specjalnie pod podbijanie k/d - Piazza. DLC będzie darmowe dla posiadaczy abonamentu CoD Elite. Niestety, nie znamy na razie ceny dodatku.

Źródło PS3 Site

Od siebie ta jasne za dwie mapy 1200 MSP powodzenia

// Pisze jak BYK że cena jest nie znana, ale Ty oczywiście musiałeś napisać sam z siebie że będzie kosztował 1200 MSP, brawo, udany trolling. Jeszcze interpunkcja by się przydała bo ja w tym jednym w zdaniu bym wsadził dwukropek, przecinek i kropkę. MrDraiger

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Chyba ich porąbało doszczętnie! Lubię MW3, ale takie płatne DLC z taką malutką zawartością to jest naprawdę żenada! Oby się przejechali na tym... Chociaż to jest niemożliwe, bo te pokemony z USA wszystko kupią co ma logo Modern Warfare i Apple...

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    N.Y - zajebioza... to chyba central park... zajebioza:)
    robione specialnie pod snajperow? heh...
    poznam mapke i tak ich dojade;D

:**

....EDIT:..........
    za nowy jork:p chyba kupie to dlc... rzadko to robie

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1200 msp za 2 mapki :D hahahahah szczyt właśnie został osiągnięty a mapki na pewno będą lepsze niż te dostępne w podstawce, bo gorsze na pewno nie mogą byc ;)

6. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    1200 msp za 2 mapy nie no kozak :D ciekawe kto to kupi map coraz mniej i wszystko co na tym filmiku wyglada jak by juz bylo ;p wczesniej

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Elite Premium Member sie klania :)
    Premium juz dawno mam i mapki rowniez beda dla mnie dostepne i pewnie bede w nie ostro cisnal.
    Co do 1200 msp. Dla polakow moze sie wydawac duzo wydac 130zl na punkty.
    Ale sie nie dziwie z polskimi zarobkami :)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masakra :D.. Ja bym podziękował za takie coś.. za taką cenę..

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    no przesada... ale hooy tam ja chyba sobie kupie:p

10. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lipton, lipton tea
    wtf? za darmo tego bym nie chciał bo mw3 to shit
    a 1 z map to przerobiona favela z mw2 nawet taka sama góra jest za mapą tylko bez jezuska :D

11. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dwie mapy, żałosne, teraz widac jak Activision traktuje graczy. Mam nadzieję że ludzie nie kupią tego syfu, Bobby na tym nie zarobi, i zobaczy że gracze nie są tępą masą kupującą wszystko związane z Call of Duty...

Niby tak, ale patrząc na DLC do Modern Warfare 2, które kosztowały 1200MSP, a zawarte w nich było 5 map, możemy domyślac się, że te DLC będzie kosztowało około 800MSP. Uważam, że DLC które zawiera dwie, małe mapy, powinno byc za darmo, bo jest to po prostu śmieszne, że trzeba płacic za mapy które ogramy po kilku rundach :)

12. Rafal86PL

Rafal86PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cena dodatku jest na razie nieznana - nie rozumiem więc tego trolowania. Poczekajcie, aż podadzą cenę.

13. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do września ma wyjść 20 DLC. Tak więc raczej każde będzie miało tylko po 2 mapki.

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale daliście się strollować młodemu akerowi -.- Aż mi wstyd za Was. Pisze w newsie że cena dodatku nie znana. Jeżeli będzie kosztować 600msp to jeszcze można wybaczyć. Co do ilości i cen tych DLC to i tak Europa jest pokrzywdzona pod względem ekonomicznym i nie chodzi tu o zarobki. W USA działa system lojalnościowy Xbox Live, więc za różne rzeczy można otrzymać darmowe punkty msp, więc dla nich to mały pryszcz kupić jakieś DLC, kupią Live na rok, jakąś gierkę z marketplacu i na koniec miesiąca dostaną darmowe punkciki msp...

15. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ludzie i tak to kupią a Activision zarobi na tym pare ładnych baniek, tak tak koszta rosną bo usługi drożeją znamy to ale czemu kosztem jakosci ? 2 mapy? śmiech

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Draiger, przecież to Activision, tam nie ma rzeczy tańszych, niż 800MSP, zwłaszcza, gdy mówimy o ich flagowym produkcie, którego DLC sprzedają się jak ciepłe bułeczki, tak więc cena 1200MSP jest baaardzo realna.

17. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ale sie spinacie "ŁOOO JERY PEWNIE 1200 MSP ZA 2 MAPKI CO ZA F*UTY". Żałosne po prostu. Po pierwsze - nikt nie każe tego Wam kupować, po drugie - tak jak Draiger wspomniał, tylko że może nie chodzi o Europe a o samą Polske, gdzie DLC po prostu nie opłaca się kupować przy naszych zarobkach i po trzecie - wydaje mi się że dodatki do MW3 będą robione pod kątem posiadaczy kont ELITE Premium... Szczwane bestie, bo za konta PREMIUM więcej zarobią niż za pojedyncze DLC, a to praktycznie jedyny godny uwagi przywilej premiumki Elite.

18. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Co z tego? Jeśli nie zamierzam tego kupić, to nie mogę ponarzekać? Zwłaszcza w przypadku, gdy nie kupuję czegoś, co jest za drogie? Benzyna jest droga, ludzie przerzucają się na gaz i narzekają na ceny benzyny. Nie ma pracy w Polsce, ludzie jadą za granice i narzekają na brak pracy w Polsce - tak jest zawsze, nie rozumiem Twojego zdziwienia.

Jedyne z czym się zgadzam to te całe Elite, zupełnie o tym zapomniałem, możesz mieć rację.

19. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myślę że zanim zaczniesz takie rzeczy wypisywać to urośnij :)

Do hejterów i innych dzieci battlefielda:
    cena nawet nie jest znana więc nie wiem skąd te 1200 msp

// Jeszcze jeden taki post i poleci warn za wszczynanie kłótni i obrazę użytkowników. MrDraiger

No sory, ale to nie ja wszczynam kłótnie tylko raczej taki aker2 który to już zrobił..

20. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Już widze,że campers show dalej trwa !

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @QwerTaj Właśnie, ludzie przerzucający się z benzyny na gaz, jednak na tjej benzynie jeździli, ci co szukali pracy w Polsce, jednak jej szukali. A dzieciaki bluźniące jakie to Activision i IW jest złe często nawet nie grały w Modern Warfare 3, bo jechanie po tej grze stało się modne.

P.S. Twoja sygnaturka jest dziecinna, jak zwykle. Myślałem że chociaż troche zmądrzałeś...

Wczytywanie...

Poleć forum