1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmowy Need for Speed z nowym, "rozszerzonym" zwiastunem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W trakcie finału Super Bowl pokazano także nowy zwiastun ekranizacji Need for Speeda, która wjedzie do kin 14 marca. Część trailera składa się ze scen, które już widzieliśmy na poprzednich filmikach, ale większosć fragmentów jest zupełnie nowa. W sieci pojawiło się też kilka krótkich klipów z ujęciami z produkcji.

Nowy zwiastun Need for Speeda:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja bym dał 20 filmików. Przez to, że to tak dają w 150 filmikach nie mam ochoty oglądać ani jednego..

4. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Widocznie będzie nudny jak flaki z rosołem, ile można oglądać taką akcję. Fast and furious mi się przejadł a co dopiero ten film

5. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Jessy to ty? :D. Pożyjemy zobaczymy, jak wyjdzie online to będzie można zerknąć chociaż jakiejś super rewelki nie widze.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Właśnie obejrzałem film. Jest świetny.

Wczytywanie...

Poleć forum