1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmowy zwiastun Metro: Last Light

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 24, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zgodnie z zapowiedzią, THQ opublikowało ponad czterominutowy zwiastun Metro: Last Light, zrealizowany z udziałem żywych aktorów.

Trzeba przyznać, że zwiastun został przygotowany z odpowiednim rozmachem. Pokazuje chaos na ulicach Moskwy i panikujących ludzi uciekających przed niebezpieczeństwem w postaci nuklearnej zagłady. Ich jedynym schronieniem są ciemne tunele tytułowego metra.

Ten zwiastun zrealizowany z udziałem żywych aktorów to jeden z pierwszych materiałów z Metro: Last Light od dłuższego czasu, ale THQ nie musi się spieszyć, bo, jak okazało się w lutym, gra ukaże się dopiero w 2013 roku. To z kolei daje nadzieję na to, że będzie bardziej dopracowana od swojego dobrego, choć nie idealnego poprzednika.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Naprawdę genialny trailer! Twórcy naprawdę sie tego przyłożyli!
    Oby tak samo genialna była sama gra. Pozostaje czekać. ; )

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    dobre to naprawdę dobre :D

5. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    bardzo dobrze ,zrobiony jest ten filmik :) Już nie mogę się doczekać 2

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Filmik rzeczywiśćie świetny. Czytam właśnie książkę metro 2033 i scena z dzieckiem na filmiku jest bardzo podobna do tej z książki... Jedynka miała świetny klimat ale brakowało mi tam swobody podróżowania po metrze, może tutaj będzie lepiej :)

7. Saskey

Saskey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W książce dziecko (Artema) przekazano Suchemu na jakiejś już tam stacji nie pamiętam jak gdy się ewaukowali podczas ataku szczurów, więc to nie jest to samo tylko motyw "uratowania dziecka przez żołnierza". Ogólnie ksiązka jest boska dla fanów post-apokaliptycznmego świata.

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Czy ja powiedziałem że to jest dokładnie to samo ? Nie ogar... Tylko to porównałem,poza tym miło z Twojej strony że spoilujesz innym książkę :)

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jestem pewny, że właśnie tak to będzie wyglądało. Tylko kwestia... kiedy?

10. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Dla mnie ten trailer wymiata. Doskonale przekazuje klimat. Czekam z niecierpliwieniem na kolejną odsłonę serii. Póki co dokańczam książkę Metro universum. Taka sama jak poprzedniczki: Świetna!

Wczytywanie...

Poleć forum