1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy 3D na Xbox One ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Listopad 6, 2014.

1. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Siema ostatnio zakupiłem nowy tv 3D, podłączyłem oczywiście do niego mojego xo. Tu moje pytanie, czy ktoś z was kto ma xo i tv 3D uruchamiał filmy 3D za pomocą konsoli? Czy wszystko działa jak powinno ? Ja niestety nie mam żadnego filmu 3D na płycie by to sprawdzić, więc pytam was.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pobierz próbkę 3d z sieci i przetestuj ja też nie sprawdzałem z blu ray 3d zwykłe 2d tak odtwarza bez problemu

4. radkor

radkor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    3D pasywne zadziała bez problemu. To zwykły film podzielony na pół w pionie lub poziomie.
    Nie wiem jak z aktywnym 3D (okulary migawkowe).

5. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Bluray 3D działa bez problemów. W ogóle konsola bardzo dobrze się spisuje jako odtwarzacz filmów według mnie.

Podzielenie filmu w pionie albo w poziomie występuje w telewizyjnym 3D oraz w pirackich filmach i nie jest związane z technologią wyświetlania obrazu 3D.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum