1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy, a Xbox

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Becuś, Styczeń 2, 2009.

1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam pytanie czy może ktoś mi napisać jakie formaty video obsługuje Xbox? To takie dodatkowe pytanie z racji tego ze założyłem ten temat ;) Konkretnie chodzi mi oto czy xbox odtwarza filmy z napisami? czy np te napisy muszą być wmontowane w film? Aha i jeszcze jedno czy idzie zrobić jakoś aktualizacje przez pendrive? Bo nie mam jak podłączyć X-pudełka do netu a chciałbym ściągnąć aktualizacje z internetu i zainstalować przez pendrive. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyta DivX, napisy muszą być wtopione :)
    Jednak, aby czytał DivX, musisz choć na chwilę połączyć konsolę z internetem, nie da się niestety wgrać kodeków do filmów offline.

Możesz oczywiście wgrać najnowszego NXE korzystając z pendrive, tu masz poradnik, jak to zrobić :)

4. Becuś

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Avi też czyta? bo gdzieś przeczytałem ale nie jestem pewien. Czyli nie ma szans żebym obejrzał film bez podłączenia konsoli do neta? ;(

5. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pełna lista zmian

Nie, musisz choć na chwilę podłączyć x'a do neta, włączyć film i kodeki zaczną się ściągać (ok. 2mb).
    Jak będziesz instalował NXE, to wyjmij memorkę, szkoda miejsca na avatary, jak i tak nie będziesz podłączony do neta cały czas.

6. Becuś

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Hm? Ja zainstalowalem NXE, a i tak nie moge odtwarzac divx-ów :/

8. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz mieć konsolę podłączoną do neta i włączyć jakiś film, a kodeki same zaczną się ściągać (nie da się ich zainstalować offline) :)

9. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bez kodeków to odtwarza WMV a po ściągnięciu kodeków AVI. A napisy muszą być wtopione w film, bo z notatnika o takiej samej nazwie co film nie znajduje

Wczytywanie...

Poleć forum