1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

filmy .avi na konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Furai, Czerwiec 27, 2008.

1. Furai

Furai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema! Mam przerobioną konsolę, ale gdy chcę odtworzyć nagrany film .avi wyskakuje mi błąd że muszę coś tam pobrać z XBOX LIVE. Niestety nie posiadam przy konsoli neta więc moje pytanie jest takie: Czy można ściągnąć coś takiego na kompa, nagrać na płytkę i później wgrac na konsolę? Czy jest takie coś możliwe? Jeśli tak to prosze o informację jak to zrobić. Z góry DZIĘKI! Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krystusw

krystusw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: filmy .avi na konsoli

Konsola musi pobrać kodeki z sieci i z tego co wiem to się nie da zrobić w ten sposób jaki to opisałeś

4. Furai

Furai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dzieki, czy ktoś jeszcze może potwierdzić to co napisał krystusw? No dobra, a czy gdybym podłączył konsolę do neta to czy muszę kupić tę zdrapke z kodem aby mieć xbox live gold? Czy pobiorę tę aktualizację za darmo?

5. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

gold to tylko w granie sieci, zreszta juz ktos pytal do czego jest potrzebny gold a wiec szukaj!

i slowa poprzednika potwierdzam ja niby aktualizacje kodekow (czyli kodeki) da sie wgrac na hdd za pomoca programu to czesto sie konczy crashem i kodeki musza byc pobierane na bierzaco (podczas ogladania filmu musza sie za kazdym razem pobrac z live) na pewno tak jest z plikami .avi

6. Kasaniec

Kasaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Możesz
    - podpiąć dysk od xbox'a 360 do kompa i wtedy wgrać kodeki
    albo
    - ściągnąć z xbl, nie musisz kupywać zdrapki - podłącz x'a do neta, włącz płytę z filmem i samo Ci wyskoczy czy chcesz pobrać kodeki, dajesz tak

I wszystko działa ;)

Wczytywanie...

Poleć forum