1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy DVD na Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zernat, Marzec 19, 2010.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Normalnie już mnie coś strzela ... kiedyś pisałem tutaj że zacinają się mi się filmy (podczas oglądania wyskakuje "Próba Odczytania Nośnika") poradziliście mi abym kupił płyty dobrej firmy. A więc pognałem do sklepu i kupiłem płytę DVD+R DL firmy Verbatim. Odpalam Nero wrzucam pliki filmu o rozmiarze 7.5 GB (Film DVD9). Daję opcje, ustawiam najwolniejszą prędkość czyli x2.4 i sprawdzenie kompilacji po nagraniu. Nagrywa się luzik jakieś 50 minut. Ale przerywa sprawdzanie kompilacji ponieważ wykrył za dużo błędów o_O Co tam, biorę płytkę odpalam na X'ie i leci nawet, ale w połowie filmu się zacina bo co pół sekundy wyskakuje "Próba Odczytania Nośnika". Co ciekawe to samo odpalam na komputerze i śmiga śmiało zero ścinki itp. Komentarze odnośnie filmu były dobre ... Co poszło nie tak ? Źle się nagrało czy co ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    podczas nagrywania nie baw się kompem !
    powyłączaj wszystko co masz w tle ,antywirusy (skanowania plików),GG itp.
    nie ściagaj w tym czasie torrentów itp.itd.
    i wtedy nagraj ,a będzie dobrze :D

możesz jeszcze przeprowadzić wcześniej defragmentację dysku
    i przeskanować dysk pod względem bad sectorów ,możliwości jest wiele
    zachowaj umiar a będą sukcesy

Wczytywanie...

Poleć forum