1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy HD (mkv) Na DVD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Zernat, Październik 26, 2009.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Zgrąłem sobie ostatnio film HD (mkv) na zwykłą płytę DVD. Nie jako DvD Film tylko jak zwykłe materiały. Wkładam do X'a i pisze dysk z różnymi materiałami. Luz, wchodzę w zakładkę "Filmy" i klikam bieżący dysk i pisze że nie ma tam żadnych materiałów filmowych ...

Jak mogę obejrzeć ten film na Xboxie 360 ? Wiem że mógłbym nagrać po prostu dysk DVD w formacie Video ale to zepsuje jakość HD ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Xbox nie odtwarza formatu MKV

Odtwarza .wmv (na ten przerabia się mkv żeby było FullHD), .avi, .mp4

4. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Hmm A czy mógłbyś podać jakiś fajny programik do przeróbki ? I czy po przeróbce będzie film większy czy mniejszy ? I czy nie zepsuje się jakość filmu ?

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tutaj w dziale download i filmy masz tutorial jak konwertować filmy. Nie tracisz na jakości bo masz nadal FullHD. Nie wiem jak z dźwiękiem (czy tracisz jakość czy nie). Na pewno trzeba to zrobić profesjonalnie. Wielkość filmu to przeważnie 2xDVD

6. macik100

macik100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koło
    Ale napewno zbyt szybko to ci nie pójdzie:) przerobienie w formacie HD zajmie troche czasu...

7. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Muxowanie trwa max 5 minut (takich kilku GB filmów). To nie jest kodowanie do jakiegoś XviDa, obraz i dźwięk zostaje nienaruszony, zmienia się tylko typ pliku (jakieś nagłówki czy inne cuda - nie znam budowy tych plików, bo po co... :p)

Wczytywanie...

Poleć forum