1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na Pendrive (jako HDD X360)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez borysziom, Maj 27, 2010.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy jest możliwość aby na pendrive, ktory robi za dysk w xboxie wrzucić film ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    wrzucasz normalnie film na pendriva, i odpalasz na xboxie. Jeżeli film jest w avi to musisz mieć pobrane kodeki z XBL

4. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czytaj uważnie. Wiem, że można tak zrobić, ale ja pendraka sformatowalem jako dysk do konsoli pod nowego softa i teraz pytam czy można film wrzucić na takiego przerobionego ?

5. kusza0700

kusza0700 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Józefowo
    Jeżeli sformatowałeś całego pendriva na użytek xboxa nie ma takiej możliwości.

6. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    pendrive poprostu używasz jako pamieć masową, czy to w swoim komputerze czy w X', wrzucasz film. Natomiast jeśli chcesz sciągać na niego demówi, filmy itd. To musisz go sformatować pod X' i określić dostępnej pamięci

7. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Formatuj pena pod Windowsem i wrzuć na niego film, działa bo wrzucałem tak walkę Pudzianowskiego, nie za bardzo chce działać jak wrzucasz formatowany pod xbox nawet jak wrzucałem Endline'm w odpowiednią ścieżkę z tymi śmiesznymi numerkami, demka działają, ale z filmami mam problemy.

Xbox 360 HDD Folder List
    Content Location: /partition3/content/0000000000000000/<TITLEID>/<OFFERID>/
    Save Location: /partition3/content/<PROFILEID>/<TITLEID>/<OFFERID>/
    Music Collection: /partition3/mindex/media/ - The Music files are simply .wma with a custom header.

The only OFFERID's that always remain the same are the ones assigned to themes/gamerpics/videos.
    00020000 - Gamerpics
    00030000 - Themes
    00080000 - Demos
    00090000 - Videos
    00004000 - Game Installs
    00000002 - Extra Content

8. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    ehh, myślałem, że się domyślisz o co mi chodzi ale widocznie nie. Dajmy na to masz pendriva 16GB, w xbox na save, dodatki itd. przeznaczyłeś 4GB. Więc do dowolnego użytku masz jeszcze 12GB. W te "12GB" możesz wrzucić filmy, obrazy, muzyki czy jakie tam chcesz pliki.

Wczytywanie...

Poleć forum