1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hersheys50, Październik 14, 2008.

1. hersheys50

hersheys50 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie po podlaczeniu xboxa do komputera moge odtwarzac pliki Xvid, ale niemoge juz odtwarzac plikow Divx poniewaz wyskakuje (80-C00DF242) cos takiego czy mozna sciagnac jakies kodeki na X zeby to odtwarzal ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Filmy na Xbox 360

Podepnij kabel od netu do konsoli, włóż płytkę z filmem i daj "odtwarzaj" - konsola sama pobierze ci kodeki i będzie działało

4. hersheys50

hersheys50 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Konsole do komputera lacze przez router a router jest podlaczony do neta, wiec ma internet. Jak zadne filmy mi niechodzily to Xbox pobieral mi jakies aktualizacje ale akurat ten format nieczyta ?

5. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Niemozliwe ze ci nie odtwarza DivX-ów , mi ściągnął kodeki i działają wszystkie filmy w różnych formatach

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Po prosty kodek, który był wykorzystywany to zripowania tego filmu nie jest obsługiwany przez x360 >> http://www.xbox.com/en-us/support/systemuse/xbox360/digitalmedia/videoplaybackfaq.htm

Bo nie jest tak, jak napisał calis, że x360 odtwarza wszystkie Divx'y 8)

Wczytywanie...

Poleć forum