1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cukier, Grudzień 8, 2010.

1. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Mam kilka pytań mam zamiar podłączyć konsole do neta i ściągnąć kodeki. Czy jak to zrobię będę musiał konwertować filmy do jakiegoś określonego formatu. Jakie formaty po aktualizacji kodeków konsola odtwarza jak nagrać taki film i jak to jest z filmami hd i blueray ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Filmy nie muszą być konwertowane, tzn. większość nowych filmów niskiej rozdziałce będzie chodzić. Generalnie wszystko powinno chodzić. Konsola będzie czytać avi, wmv, mp4 (tu jest różnie), o MKV zapomnij, tego nigdy nie będzie, nie oficjalnie przynajmniej. Film nagrywasz normalnie na płytę dvd albo kopiujesz na dysk, pendrive USB i będzie odtwarzać. Z filmami HD, to jest, że o ile są w formacie avi, wmv wmv-HD i mpg to powinny się odtworzyć.
    To tyle co pamiętam, mogło się oczywiście pozmieniać.

4. cukier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok a może ktoś powiedzieć jak pobrać te kodeki podpiąłem się do neta i jakoś nie mogę znaleźć chodzi o zainstalowanie tego windows media center ?

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Włącz film divx i się pokaże komunikat o kodekach :)

6. cukier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    koniecznie divx czy może być np avi lub xvid ?

7. kwiecienw

kwiecienw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    vuze konwenteruje bez problemu na xbox 360:) i rowniez wysyla przez polaczenie sieciowe:)

8. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    A w jaki sposob moge podzielic plik WMV tak zeby mial 4 Gb.Chodz o to zeby odtworzyc go z pendrive na konsoli.A jak wiadomo nie mozna wrzucic na pendrive pliku wiekszego niz 4 GB,no chyba ze w ntfs ale wtedy konsola nie widzi tego.A ja mam film ktory wazy ponad 7 GB.

Wczytywanie...

Poleć forum