1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na xbox z internetu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Remus, Styczeń 26, 2012.

1. Remus

Remus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy i mam od niedawna xbox-a 360 slim 250gb, pytanie moje jest takie: czy mogę oglądać filmy ściągnięte z internetu po przez pendrive na xbox-e żeby mi go nie zablokowali.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak masz najnowszy dash lub ściągniete kodeki z xboxlive to tak

4. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Gdzie na live są kodeki jeśli można wiedzieć ?

5. Remus

Remus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Połączyłem się z xboxlife i zrobiłem jakąś aktualizację systemową poczym xbobx się zresetował i już zaczoł odtważać filmy. Chodzi mi o to czy jak ściągne filmy np: z torentów to czy potraktóją mnie tak samo jak bym przerobił x'a czy nie czepiają się co oglądam. Byle bym go nie przerabiał i nie grał w skopiowane gry?

6. Remus

Remus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego lukwol podobno jak podłączysz się do lifa i będziesz chciał obejżeć jakiś film to kodeki ci się same ściągną. Ogólnego dostępu nie ma żebyś nie mógł ich ściągnąć i wgrać bez podłanczania się do lifa. (podobno) jak pisałem jestem nowy, ale tak słyszałem. U mnie wyglądało to zupełnie inaczej po prostu wszedłem w zakładkę system na x'e i wybrałem aktualizuj i poszło.

7. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Sprawa jest prosta. Masz konsole podłączasz ją do neta masz konto na LIVE wgrywasz film na pendrive ( musi byc divx czyli z zakonczeniem .avi ) podczas wlaczenia filmu jezeli nie masz kodekow pyta sie o pobranie. pobierasz ogladasz :) a powiedz mi skad xbox moze wiedziec jakie ty filmy ogladasz i czy one sa sciagane? :) no prośba.. Mozez ogladac co tylko Ci sie chce. Jezeli by nie mozna bylo, by nie dalo sie ich uruchomic ani ściągnąć kodekow :) pirata gry tez nie odtworzysz prawda? :) aha. @Remus pocwicz troszke ortografie ze slownikiem w reku :) pozdrawiam.

8. Remus

Remus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź. Z tą ortografią to już 20 lat walczę, ale nie wychodzi. Już w szkole musiałem udowadniać że znam wszystkie zasady nadwymiar inaczej nie zdałbym matury, ale jak piszę to zawsze pochszanie. Nic w każdym razie jeszcze raz dzięki za odpowidź.

Wczytywanie...

Poleć forum