1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na xbox?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kierownikbananowy, Luty 12, 2015.

1. kierownikbananowy

kierownikbananowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od tygodnia mam x1, właśnie się dowiedziałem, że można na nim oglądać też filmy na blueray. Tylko nie za bardzo wiem jak je odtwarzać. Wsadzam płytkę i nic. Potrzebuję do tego jakiejś specjalnej aplikacji? W ogóle, czy istnieje możliwość oglądania filmów np. z pendrive'a albo online? Chciałbym, żeby mój xbox zastępował trochę kino domowe, czy jest na to jakaś szansa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    da sie odtwarzac i bluray i z penrive, i tak samo strumieniowac z pc ale musisz zainstalowac aplikacje odpowiednie

4. ernest33

ernest33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aplikacji trzeba poszukać i zainstalować tak, żeby można było korzystać z opcji oglądania filmów zarówno na bluray, jak i z pendrive:) Może poczytaj w instrukcji obsługi, bo czasami jest tak, że producent proponuje jakieś rozwiązania, czy też aplikacje:) wiem, że mój znajomy ma jakąś fajną aplikację, ale niestety musiałbym dopytać o szczegóły przy najbliższej okazji:)

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Zainstaluj odtwarzacz multimedialny

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

6. bernada55

bernada55 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    X-box nie do końca zastąpi kino, ale moim zdaniem akurat warto spróbować instalując specjalny program do odtwarzania filmów. Jeżeli masz dostęp do internetu bezpośrednio to w opcjach powinieneś znaleźć możliwość ściągnięcia potrzebnej aplikacji do odtwarzania , ale najlepiej kupić sobie porządne kino domowe i cieszyć się nim:)

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozesz wyjasnic dlaczego nie zastapi kina? odtwarza plyty BlueRay, najpopularniejsze formaty wideo, audio itp, odtwarza dzwiek 5.1 itd posiada wszystkie funkcje odtwarzaczy z plastikowych kin domowych, dlatego duzo lepsza jest kombinacja XO z amplitunerem niz kino domowe

8. Shkuli

Shkuli Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    No ok ale gdzieś czytałem że nagranych filmów nie czyta tylko oryginały. Chyba że mam jakieś nieaktualne info? Powiem szczerze, że też wolałbym zakupić same głośniki z amplitunerem

9. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a po co nagrywac filmy skoro je mozna odtwarzac z pendrive albo strumieniowac z PC?

maxankazuya lubi to.
  10. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak z pendrive'a na xbox masz zamiar otworzyć film blueray ważący 30-40gb?

Strumieniowanie działa w przypadku zwykłych filmów odtwarzanych w WMP. Tam nie otworzysz pobranych filmów blueray więc opcja ta odpada.

11. Shkuli

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Dokładnie chodzi mi o czym pisze maly7, nierzadko mam filmy po kilkanaście do prawie 40 giga itutaj niestety kwestia pendrive odpada. Dysk posiadam podłączony do tv gdzie stworzyłem 4 partycje bo trochę świrował więc podłączenie go do Xa również odpada

12. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie pendrive to dysk twardy, XO tez go wykryje... po drugie macie nagrywarki Blu Ray i nagrywacie te filmy na plyty Blu Ray ze tak wam zalezy na odtwazaniu nagranych kopii? i ja nie pobieram filmow w formacie BR tylko w wysokiej rozdzielczosci albo w 3d i je mozna spokojnie strumienowac

13. Shkuli

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    No dobra a jak się sprawa ma do syku 2 TB z 4 partycjami? Czy jak go podłącze przypadkiem konsola nie będzie chciała mi go sformatować i poinstalować jakieś swoje pliki, żebym mógł na nim instalować gry itp? Czy nie musi tego robić? Jestem laikiem w świecie konsol. Aha i jeszcze kwestia tego jeżeli dysk ma osobne zasilanie to jest jakimś problemem?

14. tamara899

tamara899 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Shkuli - z tego co mi wiadomo, to nie powinien robić żadnych problemów i czytać go jako nieznany dysk, który na początku należy sformatować. Jednak jeśli się obawiasz, to spróbuj ogarnąć jakiś mniejszy żeby sprawdzić czy nie będzie problemów, ewentualnie zrób kopie zapasowe plików żeby nie męczyć się z odzyskiwaniem gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli

btw. wie ktoś cczy jest jakakolwiek możliwość odtwarzania strumieni np z http://goldvod.tv/

Ostatnia edycja: Marzec 5, 2015
  15. albertototo

albertototo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie w tym cały problem jeśli chodzi o odtwarzanie filmów na xbox. Kogo stać na oryginalne filmy blue-ray? Jak widzę ceny, to zdecydowanie bardziej wolę spiracić dvd i obejrzeć na swoim lapku w gorszej wersji. Niestety, chyba nieprędko ceny spadną do akceptowalnej wysokości. Chociaż w prównaniu z tym co było kiedys, to i tak kosztują znacznie mniej.

16. typpowygamer

typpowygamer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Blu-Ray nie cieszy się taką popularnością jako kupowany sam odtwarzacz lub płyty, bo jest drogi, a poza tym znacznie szybciej rozwija się internet, więc już nikt, kto chociaż tu zagląda, nie jest uzależniony od jakichś dodatkowych płytek. Fakt, że jakość jest lepsza, ale chyba też mało kto wrzuca do internetu filmów nagrywanych w bardzo słabej rozdzielczości lub jakości. Nie baw się zatem w płytki.

Wczytywanie...

Poleć forum