1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

filmy na xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brozio991, Lipiec 21, 2012.

1. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,mam pewnie pytanie,bo mam xboxa 360 slim (nieprzerobiony,gram na oryginałach) no i od pewnego czasu chciałbym obejrzeć jakiś film tylko że zbytnio kasy nie mam na kupienie jakichś tytułów by obejrzeć w 2 godziny i odłożyć na półkę,a za kilka filmów miałbym dobrą grę ^^ więc me pytanie brzmi,czy jeżeli nagram film na płytkę to odtworzę ją w xboxie 360 nieprzerobionym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak, tylko musisz pobrać kodeki z XBL :)

4. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    tak odtworzysz tylko nagrywaj w formacie avi, możesz nawet z pendrive odtworzyć film:)

5. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aaaa o co chodzi z tymi kodekami i jak nagrywać w formacie avi?^^ Przepraszam,ale jestem taki o,nieogar

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ściągasz film z neta nagrywasz go na płytę lub pendrive i możesz go odtworzyć w x-e jak konsola poprosi cię o zaktualizowanie kodeków to naciskasz tak, oczywiście jak masz podłączoną konsolę do neta :)

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mozesz nawet ogldac filmy full HD w formacie x264 ja ogladam wszystko z kompa i wysylam strumieniowa przez program TVRSITy :] wystarczy miec polaczenie komputer xbox mozna przewodowo albo bezprzewodowo jak masz SLIMA ;]

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    wszystko jest na forum, szukaj

Wczytywanie...

Poleć forum