1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na xboxie 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sosna123, Luty 8, 2010.

1. sosna123

sosna123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam niedawno się tu zarejestrowałem i mam teraz do was pytanie dzis kupilem sobie xboxa360 jest (przerobiony 1,61) i mam do was pytanie chcialem sobie obejrzeć film wszystko git czyta tylko wysakuje mi ze muszę polaczyć sie z xbox live i cos sciągnać aby móc ogladać ten film ale nie mogę gdyż xbox jest przerobiony i tu jest do was pytanie czy jest jakis inny sposób aby obejrzeć filmy?? Będę bardzo wdzięczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak. przerobić je na WMV

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    aby oglądać filmy AVI ma musisz połączyć się z xbox live w celu pobrania kodeków, lub pobrać kodeki z neta na kompa i wgrać je na HDD przez transfer kit

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Aby ogladac filmy to se najlepiej kupic jakies zwykle dvd z divixem nawet medion z odrzutu za 50 zł zrobi to lepiej niz 360 i przy tym po hdmi ma bardzo dobry upscaler divixy wygladaja swietnie.

6. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Idź do kolegi z filmem i dyskiem/kartą i będziesz w posiadaniu kodeków.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum