1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy na xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RaFeKkG, Sierpień 21, 2011.

1. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam-w ramach relaksu po obiadku chcialem zobaczyc dzisiaj film "" w formacie avi na moim xboxie.Film znajdowal sie na pendrivie.Niestety po probie odtworzenia wyswietla mi sie komunikat o podlaczeniu do Live w celu pobrania kodekow (kod stanu: 51-C00DF236).Niby nic trudnego-zgodze sie z wami tylko powiedzcie mi jesli moj xbox jest przerobiony to czy przy pobraniu i zainstalowaniu aktualizacji zniknie mi przerobka?(lt+1.91)Dzieki za szybką pomoc.Życze wszystkim miłego wieczoru.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Znalazle odpowiedz-ale nie bylo napisane czy strace przerobke-dlatego napisalem.Dzieki w takim razie za pomoc.Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum