1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy typu Wake Up Call, Zeitgeist. Wolna rozmowa.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez voltan91, Marzec 21, 2012.

1. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Witam wszystkich!
    Chciałem porozmawiać z ludźmi którzy oglądali filmy typu Zeitgeist (pomijając wątek religijny, który został obalony), Esoteric Agenda, Wake Up Call, America - Freedom to Fascism etc.
    Jakie są wasze wątpliwości i spostrzeżenia dotyczące tych filmów?
    I przede wszystkim czy wierzycie w plany globalistów?

Ja osobiście wierze, bo widać to gołym okiem. Po tym jak Obama podpisał NDAA act. w USA,
    czy nawet na naszym podwórku, gdy to Polska została wybrana państwem pilotażowym do testów INDECT...
    Teraz dodatkowo jakieś akty dotyczące GMO itd...
    Mamy też Traktat Lizboński, który nie zmierza w dobrą stronę...

Orwellowski świat z książki Orwell 1984 powoli się spełnia...

P.S. Mnih kiedyś widziałem poruszał te tematy, jednak nie aż tak szeroko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mnih poruszał te tematy, i został wyśmiany, bo niektórzy wolą nie wierzyć, że to się dzieje na prawdę i świat nie jest taki różowy jakby się wydawało :)

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Niestety, ale świat nie jest różowy, ludzie od góry planują wiele rzeczy, płatni mordercy rodem ze splinter cell istnieją i najemnicy również, ale tak niektórzy wolą wierzyć w media.

5. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Widzę Altres jak jesteś sceptycznie do tego nastawiony, Twoja ironia jest przepełniona ignorancją...
    Ale właściwie nie wiem czemu, widocznie mało się dzieje na świecie, abyś był w stanie w to uwierzyć...

6. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wg mnie to czysta gra polityczna i nieporadnosc rzadow sa przyczyna tego bagna na pewno dziala potezne lobby jednak jest to bardziej nastawione na maksymalizacje zysku niz globalny rzad.

Nie wyobrazam sobie zeby taka potega jak chiny byla rzadzona przez zydow z usa. Jak dla mnie nacjonalizm, patriotyzm i chrzescijanska wiara jest kluczem do przetrwania.

Wszelkie gejostwo, murzynostwo i inne oglupiajace twory MTV nie moga miec szansy na przetrwanie w naszym kraju bo bedziemy lani palami lub nozowani przez imigrantow jak brytyjczycy i niemcy.

7. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hmm, widze, ze kolega nie jest tolerancyjny, ja też nie jestem - nie toleruję rasizmu, także z tekstami o murzynach proszę nie wyjeżdżaj. no chyba, że pisząc "murzynostwo" miałeś co innego na myśli, w co wątpię

8. woueK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie interesuje mnie twoja nietolerancja dla rasizmu. Poczytaj sobie kto morduje najczesciej na tle rasowym, otoz twoi czarni bracia popelniaja 75% tych morderstw. Rowniez spiewaja ze kobiety to dziwki w swoich rymowankach a ty pewnie sie bawisz w rytm ich muzyki.

Widzialem jak po chamsku traktuja polskie kobiety czarnuchy na stadionie w stolicy, klepiac nasze rodaczki po tylku, gdy ich mijaja.

Wiesz jak sa traktowani biali w RPA?

Nie pierdziel mi o szacunku bo ja szanuje ludzi ktorzy buduja swoj kraj bez wzgledu na sytuacje. Za pare lat nikt nie zje polskich potraw i nie kupi polskich produktow bo unia to zniszczy, razem ze swoja multikulturowoscia a nasze tradycje za ktore ginelismy umrze. Nie rozni sie to wcale od gospodarki centralnie planowanej. Ilu tych imigrantow zawalczy za kraj jak bedzie trzeba?

Poczytaj o problemach rosyjskiej armii przez wewnetrzne starcie islamu i prawoslawia wsrod poborowych.

Nie bede tolerancyjny dlatego ze wypada.

9. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    z zobacz w jakich warunkach żyją czarni w USA, chociąż jest coraz lepiej to i tak czarni stanowią najuboższą warswę społeczna. spowodowane jest to wlasnie dyskryminacja na tle rasowym - ze strony białych. a muzyki sie nie czepiaj, biali tak samo traktują kobiety, to ze jakis raper nawija o dzi**ach mozna porownac z tym ze na teledyskach techno czy jakichs innych szitach tancza prawie nagie laski. w gruncie rzeczy jestesmy tacy sami, a ze czarni mają przesrane za to ze są czarni powoduje tą cala agresje. widzisz jestes rasistą jak znaczna częśc amerykanów, a potem się dziwisz ze to czarni popełniają najwiecej morderstw na tle rasowym. gdyby nie było rasizmu to nie byłoby morderstw, proste

10. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    woueK ma 100% rację. Jeśli Europa nie zmądrzeje, i nie zatrzyma napływu czarnych na nasz kontynent, wtedy umrze nasza kultura, tradycja, język. Skutki napływu czarnych widzimy doskonale w UK czy też Francji... Problem ten doskonale przedstawia dokument Dr. Davida Duke'a(napisy włączą się po kliknięciu w 'CC') :

Jeśli Was to zainteresowało, polecam inne jego filmy. Doskonale opowiada i demaskuje żydowskie lobby rządzące tym światem.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  11. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Dobra dobra, jest pełno białych zachowujących się jak buraki z totalnego wypizdowa. Nie chce tutaj nikogo bronić, ale udało mi się spotkać takich białasków to aż mi się przykro zrobiło.
    Jestem fanem czarnego rapu, i tak naprawdę jeśli czerpiecie informacje o tekstach raperów z głównych stron gazet to współczuje...

12. woueK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sorki stary ale czerpie informacje z tego co leci w mass media i z tego co to dziadostwo nam rzuca na prawde sluchalem wiecej rapu niz ty ale staram sie wybierac madra muzyke ktora jest dobra pod wzgledem technicznym i ma ciekawy przekaz np. Nas, Gangstarr.

@Mnih Nie mow mi ze biedne murzynki w stanach sa jakie sa przez bialych bo przyklad czarnego ladu i wojen ktore tam sa, to doskonaly przyklad ze tak nie jest.

Nasi zolnierze musieli jezdzic do czadu i pilnowac zeby czarna dzicz nie za*****a pomocy humanitarnej swoim rodakom w tym kobietom u dzieciom sprzed nosa.

A twoj przyklad w jakiej biedzie zyja czarni nie przemawia do mnie. Sami sie upokarzaja, wywalczyli mniejsza ilosc punktow z SAT zeby sie dostac na niektore uczelnie.

Mowiac krotko trzeba bylo sie uczyc i ciezko pracowac. Gdyby socjal w stanach i innych krajach europejskich nie byl taki wysoki to ciekawe jak by zyli wszyscy imigranci. Dlaczego nie widac ich w ubogich krajach?

13. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Mówiąc że słuchałeś więcej rapu niż ja i przy tym wymieniając jedynie Nas'a i Gangstarr to wiem, że nie słuchałeś go więcej niż ja...
    Są jeszcze ambitniejsze przygrywki, a to że oni puszczają Lil' Wayne'a na vivach to tylko dla tego że ludziom to imponuje (nie wiem czemu...).

Ktoś coś mówił wcześniej, że cała ta sytuacja jest spowodowana niepoprawnością polityczną. Tak to prawda, ale tylko dla tego że politycy są strasznie łakomi na kaske.

Pozwolę sobie zacytować Sz.P. Rockefellera:

14. woueK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    podalem przyklady artystow ktorzy robia/robili w przypadku GS dobry rap od lat. Przyklad Illmatic lub It was wtitten i kawalki i gave you power lub rewind nie wspomne o ny state of mind lub full clip. Ciekaw jestem jakie "wyrafinowane" gusta masz bo pewnie tych artystow musiales na wikipedie wrzucic zeby moc ze mna porozmawiac

15. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Hehe dobre :D
    Nie chce się z Tobą sprzeczać w tej sprawie, dla tego że wolałbym z Tobą porozmawiać o tym na żywo :)
    Jak ja bym sypnął artystami to Ty byś musiał odwiedzić wikipedie uwierz mi :)

16. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    rozmowa o rapie to raczej sprawa na inny temat więc może kiedy indziej - i chętnie swoje 3 grosze dorzucę.

pare ciekawych linków: (nie o rapie..)

[video]www.youtube.com/watch?v=dVzYIETo_Og[/video]

[video]www.youtube.com/watch?v=j-toAwuO5vY[/video]

oraz o grupie bilderberg:

[video]www.youtube.com/watch?v=9VgcQaJW95Y[/video]

[video]www.youtube.com/watch?v=ID6OVW702kU[/video]

[video]www.youtube.com/watch?v=jqkQO_OEAsg[/video]

jak widać, ten temat jest poruszany przez niektórych polityków, tylko do nas jak zwykle nic nie dociera, polecam te filmy.

17. woueK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo chetnie aczkolwiek do Bytomia sie nie wybieram.

@Mnih Te filmy swoja droga jednak jest taka fala dezinformacji ze nie mozna na nich bazowac. Swego czasu staralem sie byc na bierzaco z NWO ale jak zaczeli sie czepiac spraw dla mnie waznych przestalem sie tym katowac.

Wg mnie najwazniejsze to pilnowac historii bo juz grzebia cos przy tym. Niemcy zwalaja na nas winy za ich wodza a zydzi zacieraja lapy na nasz kraj.

18. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Nie oto chodzi. Masowy napływ miejszości, innych ras i wyznań może doprowadzić do licznych konfliktów nawet takich jak w Czeczeni. Sąsiad mordował sąsiada, żona męża.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  19. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Żebyś wiedział że tak. Historia nasza jest najważniejsza, i to co w tej historii się działo na rzecz naszego kraju.
    Ale niestety ta historia zostaje wypaczana i to co gorsza przez samych polityków...
    PO i Ruch Paligniota chcą odsprzedać to za co ginęli nasi przodkowie i o co tyle krwi się przelało, czyli naszą suwerenność, niepodległość, kulturę i religie...
    Na dodatek naciąga się konstytucję i to nie raz, połowa sejmu powinna siedzieć za kratami za dopuszczenie się zdrady stanu, ale najgorsze jest to, że większość ludzi nie zwraca na to uwagi i się tym nie interesuje.

20. woueK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pozwole sobie przytoczyc fragment orwella ktory brzmial mniej wiecej tak "jezeli bedziesz kontrolowal przeszlosc, bedziesz kontrolowal przyszlosc i terazniejszosc" - jezeli media przez kilka lat beda pompowaly nam klamstwo (robia tak nie od dzis) to nieliczne glosy obroncow prawdy i historykow zostana zagluszone a w konsekwencji prawda zginie. Nie na darmo idea chrzescijan (Pismo Swiete) jest zbawienie przez prawde. Jednak nie zawsze jest to wybor kleru.

Wiekszosc konflktow jest wynikiem klamstw ludzi do nich dazacych - patrz Irak, panstwo zniszczone razem z calym dziedzictwem, zabytkami itp. Co teraz sie tam dzieje? Ziarno siewcow demokracji to wielki niewypal, aktualnie widac to w Egipcie i Libii.

Sukces Unii widac w Grecjii, Wloszech i polwyspie iberyjskim. Banda nierobow na naszym utrzymaniu, to musi ******.

Osobiscie uwazam ze powinnismy olac unie i euro (drogi i orliki pobudowane) wiec niech sie gonia bo z tym jest jak w supermarketach, jeden produkt jest w promocji ale odbijaja sobie na 5 innych o zawyzonej cenie.

21. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jest dokładnie tak jak mówisz, odchodząc od tej śmiesznej unii tylko byśmy zyskali, bo nikt by nie regulował odgórnie naszego prawa.
    Przecież jak u nas wejdzie euro, to cała polska chyba się stąd wyniesie.
    W historii z tego co pamiętam, to na lekcjach nie uczyłem się o tym jak to hitlerek podpalił niemiecki parlament (Reichstag), a to raczej kluczowy fakt...

No i jeszcze ten INDECT, taak faktycznie mamy się czym szczycić, polska to będzie jedno wielkie więzienie...

Wczytywanie...

Poleć forum