1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy w wmv

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkans, Grudzień 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Darkans

Darkans Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem bo nie mogę siś połączyć do XBL , aby ściągnąć kodeki i pozostaje mi oglądanie filmów w wmv.Przerobiłem film który był w avi na wmv i działał tylko jakość mnie nie zadowala :/ Widać piksele a zależy mi na czystym obrazie, konwertowałem na auto rozdzielczość i nie wiem czy muszę ustawić na specjalną rozdzielczość czy wystarczy dać na auto. Mam telewizor 32 cale full hd co proponujecie aby to jakoś w miarę chodziło ? Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Też mam taką jakość filmy w wmv są jakościowo dość słabe albo coś się źle przekonwertowało jak nie masz przeróbki to pokombinuj z xbl.

4. Darkans

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ty ustawiasz przy konwertowaniu rozdzielczość i inne opcje ? I jak to jest z filmami w hd da rade oglądać ?

5. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja też tak robię, tzn. konwertuję do .WMV programem FormatFactory.

U mnie jakość jest HD, nie wiem czemu u Ciebie nie. Ile Twój plik wideo ma rozdzielczości?
    Jeśli chcesz, żeby był HD to minimum to 1280x720, a jeśli masz Full HD to najepiej filmy w jakości 1080p, czyli 1920x1080. Jak konwertujesz to nie ustawiaj rozdzielczości większej i nie mniejszej niż oryginalny plik, bo to nic nie da. Rób takiej samej rozdzielczości jak orginał. Rozumiesz? ;)

Jak pobierzesz Format Factory to mogę Ci napisać do i jak, aby było HD. :)

6. Darkans

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź możesz mi podać swoje gg to powiesz mi co i jak .

7. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    848598

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.