1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy w Xklocku.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nesta, Luty 8, 2010.

1. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, a więc mam parę filmów i chciałbym je obejrzeć, bo rodzice mają kino domowe u siebie, a ja u siebie nie więc jest problem... Nagrałem na płytę jakiś tam film w formacie .avi i nie odtwarzało bo brakowało jakiś kodeków i pisało, że trzeba podłączyć się do internetu...

A więc chciałem już się podłączyć ale jest kilka problemów
    1) w zestawie miałem kabel enthernet i wygląda nieźle, tylko jak i gdzie ja mam go kurna podłączyć, jak on jest taki gruby??
    2) Czy po podłączeniu do XBL będę ponosił jakieś dodatkowe koszty, pomimo tego że nie chcę niczego ściągać ani grać za pośrednictwem sieci?
    3) Nie nie mam przerobionego Xklocka i nie przerobię...

PS. Czy jest, jakiś format plików z filmami, które odpalają bez podłączania do XBL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adi2229

adi2229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox odpala WMV chyba bez kodeków. Nie poniesiesz żadnych kosztów.

4. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    1. Ten kabel podpinasz do wejścia Ethernet w konsoli z tyłu i w komputerze (gdzieś niedaleko portów FireWire i USB, zależy od płyty głównej). Potem konfigurujesz połączenie, TUTAJ masz wszystko opisane.
    2. Nic nie płacisz, jak jeszcze nie wykorzystałeś konta Gold w konsoli to będziesz miał 1 miesiąc subskrypcji Gold, a jeśli go nie masz/wykorzystałeś to wtedy będzie konto Silver. Na koncie Silver możesz robić wszystko oprócz grania przez neta. Czyli kodeki ściągniesz, bez obawy.
    3. Tak trzymać! :)

PS. Nie, nie ma. Musisz pobrać kodeki, ale to jest darmowe i nie takie trudne. :)

Wejście ethernet wygląda tak: [​IMG] [​IMG]

5. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Czy jeśli film jest nieoryginalny, będę mógł dostać za niego bana?

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie, no co ty - przeczytaj instrukcje co dostales do konsoli, tam masz opisane za co mozesz dostac bana.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    nie dostaniesz bana za oglądanie filmu AVI :)

Wczytywanie...

Poleć forum