1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy z kompa na xboxie 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez daniel12949, Listopad 27, 2010.

1. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam mam pytanie czy moge oglądac filmy na xboxie które mam na dysku na laptopie gdy podłącze je do siebie kablem sieciowym bo zrobiłem tak podłączyłem wykrywa mi w lapku połaczenie nowe a na xboxie wyskakuje bład to jak da się czy nie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    musisz sparować mediacenter i wszystko dobrze skonfigurować;)

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Podstawa to konfiguracja. Musisz wszystko poustawiać tak, aby xbox nie wyświetlał błędów. Nie trzeba mieć Media Center. Wystarczy Windows Media Player z ustawioną opcją udostępnianie multimediów.
    Jak uda ci się już wszystko poustawiać to polecam program PS3MediaServer. Mimo że jest przeznaczony dla PS3, na xboxie też działa bez problemów. Jego zaletą jest to że streamuje film którego xbox nie odczytuje na komputerze i wysyła w formacie, który odtwarza xbox(konwertuje w locie).

Wczytywanie...

Poleć forum