1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy z pendriva w konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damiano GTi, Październik 15, 2014.

1. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pytanie może i głupie ale jak się kopiuje filmy lub inne takie media do konsoli lub odtwarza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Spróbuj podłączyć pena do konsoli, sformatować go pod konsolą, pobierz jakiś darmowy filmik (np. Trailer z gry) i wrzuć go na pena. Pena podłączasz do kompa, otwierasz program usbxtaf, otwierasz w nim pena i szukasz w content gdzie jest ten twój filmik, a następnie wrzucasz tam ten swój film. Nie zapewniam, że zadziała ale możesz spróbować, innego sposobu nie widzę.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    yyy...normalnie wrzucasz z kompa na pena i wchodzisz w Aplikacje -> Moja muzyka/wideo i normalnie odtwarza na xboxie. Nie wiem jak jest z filmami i innymi pierdołami, ale jak wrzuciłam oryginalną płytkę to była opcja skopiowania jej na dysk xboxa i tak też zrobiłam, teraz odtwarza bez płyty i nawet o nią nie pyta :p A jeszcze inne wyjście to takie żeby wejść do ustawień potem wejść na pamięć i tam możliwe, że będzie opcja przeniesienia danych np na dysk konsoli.

5. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na ps3 miałem po prostu napis kopiuj tu tego nie ma. Za Chiny nie mogę tego znaleść odtwarza z pendrive tak ale opcji kopiuj nie widać. Zaczyna mnie to denerwować bo system Xboxa jest tak samo ubogi co Windows Phone. Żeby nie dało rady choć skopiować filmu na dysk paranoja.

6. Pi0n3r

Pi0n3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Niestety z pen drive nie można skopiować ani muzyki ani video. Może na rgh/jtag. Jeśli jestem w błędzie to poprawcie mnie bo też chciałbym skopiować filmy :)

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Muzykę można skopiować z płyty audio CD

8. Pi0n3r

Pi0n3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    No właśnie tylko z płyty... :/ trochę się zawiodłem przez to na xboxie. Ale z tylu konsoli podłączyć pen drive i nie widoczny ;)

Wczytywanie...

Poleć forum