1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy z pendrive

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Rembol, Styczeń 23, 2011.

1. Rembol

Rembol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Gdy chciałem odtworzyć na xboxie film z pendrive wyskoczył mi komunikat że musze z aktualizowaćbiblioteke wideo poprzez xbox live. Czy da się to zrobić jakoś inaczej? Niemam możliwości podłączenia konsoli do internetu i nie wiem co zrobić.
    Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Tylko przez live można zaktualizować kodeki a u mnie przy każdym odpaleniu filmu avi chce pobierać od nowa kodeki .

4. anan100

anan100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak masz jtag to bez problemu dodasz kodeki nie łącząc się z M$

5. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Mozesz jeszcze zmieniać format filmów na taki który odtwarza xbox bez potrzeby ściągniecia kodeków. Nie pamiętam dokładnie jaki to format ale pamiętam na tym forum jest poradnik.

Wczytywanie...

Poleć forum