1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy z PenDrive'a na XBox'sie 360 Elite.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Flapyxb, Listopad 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Cześć.
    Jak w temacie, mam PenDrive'a 120GB i mam tam masę filmów (pirackich) i czy jest możliwość oglądania tych filmów na konsoli? Słyszałem że jest taka możliwość, jak nie to istnieje jakieś inne rozwiązanie? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Witam!
    Wystarcz podpiąć pendrive pod konsole i się okaże czy będziesz mógł oglądać filmy...
    Niektórzy sugerują - żeby oglądać filmy na konsoli to musisz być podpięty pod xbl (aby pobierało kodeki)
    Owszem kodeki muszą być pobrane. Ale ja taką czynność zrobiłem raz i do tej pory oglądam filmy (offline) bez problemów [oczywiście z lektorem] :) bo napisów nie czyta

4. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Podpinałem i nic się nie działo, może mam w coś wejść? Nie mam pojęcia, konsola oczywiście nieprzerobiona z wykupionym XBox Live Gold. Jeszcze raz sprawdzę.

5. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Wkładasz pena do portu usb, odpadasz x'a wchodzisz w zakładke biblioteka filmów>urządzenie przenośne>wybierasz folder z filmem i PLAY, jeśli wyskoczy error, pobierasz kodeki i film działa. Xbox nie czyta rmvb. Jeśli nie wykrywa pendriva masz go sformatowanego pod NTFS, a Xbox rozpoznaje tylko system plików FAT/FAT32

6. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    120 GB to nie pendrive, tylko zapewne przenośny dysk 2.5'' - a te różnie są odczytywane przez Klocka. Zależy jak trafisz z dyskiem, może działać, a może w ogóle być nie wykryty przez konsolę. No a reszta tak jak przedmówcy.
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum