1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy z PenDrive'a na XBox'sie 360 Elite.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Flapyxb, Listopad 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Cześć.
    Jak w temacie, mam PenDrive'a 120GB i mam tam masę filmów (pirackich) i czy jest możliwość oglądania tych filmów na konsoli? Słyszałem że jest taka możliwość, jak nie to istnieje jakieś inne rozwiązanie? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Witam!
    Wystarcz podpiąć pendrive pod konsole i się okaże czy będziesz mógł oglądać filmy...
    Niektórzy sugerują - żeby oglądać filmy na konsoli to musisz być podpięty pod xbl (aby pobierało kodeki)
    Owszem kodeki muszą być pobrane. Ale ja taką czynność zrobiłem raz i do tej pory oglądam filmy (offline) bez problemów [oczywiście z lektorem] :) bo napisów nie czyta

4. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Podpinałem i nic się nie działo, może mam w coś wejść? Nie mam pojęcia, konsola oczywiście nieprzerobiona z wykupionym XBox Live Gold. Jeszcze raz sprawdzę.

5. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Wkładasz pena do portu usb, odpadasz x'a wchodzisz w zakładke biblioteka filmów>urządzenie przenośne>wybierasz folder z filmem i PLAY, jeśli wyskoczy error, pobierasz kodeki i film działa. Xbox nie czyta rmvb. Jeśli nie wykrywa pendriva masz go sformatowanego pod NTFS, a Xbox rozpoznaje tylko system plików FAT/FAT32

6. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    120 GB to nie pendrive, tylko zapewne przenośny dysk 2.5'' - a te różnie są odczytywane przez Klocka. Zależy jak trafisz z dyskiem, może działać, a może w ogóle być nie wykryty przez konsolę. No a reszta tak jak przedmówcy.
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum