1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mysciak, Marzec 7, 2010.

1. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam pytanie skoro Xbox posiada czytnik DVD to czy pójdą na nim filmy nagrywane na normalne płytki DVD? Oczywiście pirackie bez żadnej przeróbki a orginalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli mówisz o filmach na DVD to odpalą . Jeśli o divixach to musisz pobrać z XBL kodeki i podczas oglądania być podłaczonym do XBL .

4. Remaniac

Remaniac Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Maclogan po co w trakcie oglądania podłączony live? nic takiego nie jest potrzebne. sam nagrywam filmy avi na płyty i xbox czyta je nawet jak w domu mam problemy z netem (neta nie ma, jakaś awaria..) i nie mogę się zalogować do live. Film itak zostanie odczytany, ale do tego konieczne jest pobranie kodeków z xbl.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    i tu się mylisz, niektóre filmy nie chcą się odtworzyć i trzeba być połączonym z Xbox Live aby pobrać kodeki :)

6. Remaniac

Remaniac Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    może się myle, lecz ja mówie to co wiem z własnego doświadczenia. nie było jeszcze tak żeby nagrany przezemnie film nie odpalił się. nawet jak nie ma połączenia z live.

7. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    No tak, tylko za pierwszym razem, ale jak już się ma kodeki nie trzeba się łączyć z Live.

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wszyscy macie rację. Niektóre konsole mają tak, że wystarczy raz a a inne, że zawsze. W mojej poprzedniej konsoli trzeba było za każdym razem być podłączonym do XBL w obecnej wystarczyło na początku

Wczytywanie...

Poleć forum