1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Filmy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sblade86, Marzec 20, 2010.

1. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dobra ... jak dla mnie i może innym też się przyda taki temat odnośnie filmów. Piszcie co ciekawego oglądaliście i co polecacie :)

Ostatni raz w kinie byłem na Wolfman i muszę rzec że osoby które lubią horrory z wilkołakami nie zawiodą się nic a nic chyba że ktoś lubi "Zmierzch" :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    OK. Czyli podajemy tytuł filmu i dlaczego go wybraliście, czy się Wam podobał czy nie. Nie zadajemy pytań typu, co polecacie itd... !!

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    District 9 -fajny film, choć końcówka za nudna, niezrozumiała i zbyt "AMEŁYKAŃSKA"

Public Enemies -Bardzooooo Nudny film

The Informant- Fajna gra aktorska Matt Damon ,spodziewałem cie czegoś lepszego

Boondock Saints II - kompromitacja , szkoda czasu

Surrogates - można obejrzeć

Bękarty wojny - warto , świetna gra aktorska Christoph Waltz i Brad Pitt

Prawo zemsty -bardzo fajny film .Trochę za nudne i oczywiste zakończenie.

5. bula144

bula144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Avatar 3D w kinie :) piękne efekty i cały film świetnie zrobiony, warto iść do kina obejrzeć
    9 podobały mi się te lalki ot tak poprostu

6. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Kac Vegas - Po prostu miazga :D świetnie pokazana historia a akcja z tygrysem w łazience po prostu świetna . A pomysł z tymi zdjęciami podczas napisów końcowych świetny ;)

7. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Bękarty Wojny- według mnie ten film to dla fanów Quentino Tarantino jest. Dla innych to nie bardzo.

Święci z Bostonu 2 - dobry film, można obejrzeć. Mnie się podobał (jak również i moim znajomym)

Janosik: Prawdziwa Historia - chce napisać o tym filmie gdyż ktoś pomyśli że nowy Janosik itp to trzeba obejrzeć. Otóż oznajmiam wam - NIE OGLĄDAJCIE TEGO FILMU !!. Syf jakich mało. PO prostu rozpacz.pl

Avatar 3D - tego filmu nie trzeba przedstawiać. Po prostu majstersztyk . Jeszcze do tego nowa technologia 3D. Obowiązek dla kinomana.

Sherlock Holmes - świetny film. Doskonała gra aktorów. wreszcie historia Sherlocka w trochę innych barwach.

Wczytywanie...

Poleć forum