1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

filter rodzinny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez infiniti92, Grudzień 11, 2010.

1. infiniti92

infiniti92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Na wstępie mówię że użyłem opcji szukaj i znalazłem ten oto temat http://xboxforum.pl/konsoli-f23/jak-usunac-blokade-rodzicielska-17460.html. Jednak że nie rozwiązuje on mojego problemu. Zakupiłem konsolę xbox 360 elite 120 gb z sierpnia 2009 roku. I zauważyłem że posiada ona aktywny filter rodzinny... Niestety nie znam hasła. Moje pytanie jest takie. Czy da się to jakoś zresetować??

dodam że posiadam najnowszego dasha

to też nie działa How to reset Xbox 360 console display settings to the defaults

/Nie nabijaj postów i naucz się korzystać z opcji edit! - Dymek

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zadzwon na infolinie MS i powiedz o co chodzi. Tam ci pomoga zresetowac hasło. Mowie serio :p

4. infiniti92

infiniti92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie posiadam do konsoli pudełka... żadnych papierów... tylko sama konsola... i jaki jest tam numer??

nr czynny od pon do piątku...;/ wysłałem @

/Znowu nie edytujesz - Dymek

pomóżcie..;/ nie ma pomysłu do głowy dostaje;/

Wczytywanie...

Poleć forum