1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy 13 disc swap czarny ekran albo nieskonczony loading

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raymano, Sierpień 13, 2014.

1. raymano

raymano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xboxa fat rgh, ostatnio mnie wzięło co by sobie przejść w końcu tego Finala. Gierka spoko ALE,
    gra każe mi zmienić płytę z 1 na 2. Gdy odpalam Dvd 2 osobno i wczytuje save mam po prostu czarny ekran i pisk z xboxa
    Oto sposoby ktorych probowalem:

-Uruchamianie dvd2 przez quick launch
    -Uruchamianie przez dashlauncha z włączona opcja autoswap (WIEM ze w fsd jest to w standardzie ale próbowałem wszystkiego)
    -Uruchamianie gry z pendrive
    -Nazywanie folderów Disc 1 / Disc 2

Wszystkie te próby robiłem i w wersji GOD i XEX. Przegooglowalem trochę problem ale po 2 dniach nie mam rozwiązania.
    Aha gdy odpalam gre z 1 plyty i przechodzę do momentu zmiany na 2 płyte to w wersji XEX mam nieskończony Loading. Nie mam pojęcia czego tu jeszcze można spróbować.

Wczytywanie...

Poleć forum