1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy 13- ostatni boss

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez artur16_1991, Maj 9, 2010.

1. artur16_1991

artur16_1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    Mam problem z przejściem ostatniego bossa w FFXIII chodzi o Orphana mój problem polega na tym iż gdy zjadę mu 2/4 HP on używa jakiegoś czaru i bierze mnie na raz (mojego lidera grupy)
    Myślę że nie tylko ja mam taki problem ale i wększośc posiadaczy tej gry:/
    MAM PYTANIA :
    -Jak go skutecznie zabic
    -Co mam miec by nie walił mi tyle HP
    -Jakiekolwiek porady odnośnie tego bosa

Mam nadzieję że znajdą się osoby które go pokonały z góry wielkie dzięki:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arh4niol

Arh4niol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też mi troche krwi napsuł polecam wrucić do wcześniejszej lokacji i popakować troche postacie dla zwiększenia HP jak i innych wspułczynnikow.

4. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Heh to trochę dziwne, bo ja jestem zawiedziony poziomem trudności ostatniego bossa. Zabiłem go za pierwszym podejściem bez jakiegoś super pakowania postaci. Miałem liderem z 5500Hp i poszło bardzo łatwo. Może spróbuj używać sentinela, który bardzo pomaga. No i radził bym pozakładać itemy zwiększające hp i je zupgreadować. Powodzenia

5. Kris22

Kris22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. artur16_1991

artur16_1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    Jeżeli chodzi o to mam 9450 HP mam ponad 2000 stronga więc co jest nie tak ???????

ogólnie umiem go ubic by miał mało HP ale jest taki momęt gdzie mnie niszczy na raz jak by doom'em tyle że efekt jest natychmiastowy mówię o śmierci...

Wczytywanie...

Poleć forum